Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Jansen: situatie rustig blijven overzien

AZ-trainer Jansen: situatie rustig blijven overzien

ENSCHEDE (ANP) - Pascal Jansen is blij dat hij zijn eerste zege als trainer van AZ binnen heeft. In paniek was de opvolger van de ontslagen Arne Slot na nederlagen tegen FC Groningen (1-2) en HNK Rijeka (2-1) niet, zei hij na de wedstrijd bij FC Twente: 1-3.

"Er is wel een bepaalde druk, met alles wat op je afkomt", aldus Jansen, die het seizoen als hoofdtrainer van AZ afmaakt. "Uiteindelijk is het proberen de situatie te overzien. De boel analyseren, goed bespreken en handelen met elkaar. Dat klinkt heel eenvoudig, maar ik probeer het ook zo eenvoudig mogelijk te houden."

AZ miste in Enschede onder anderen Fredrik Midtsjø, Bruno Martins Indi en Dani de Wit. Jansen: "We hebben een grote, talentvolle selectie. Tijjani Reijnders speelde vandaag bij zijn debuut als basisspeler een prima wedstrijd. De eerste helft hadden we het het eerste gedeelte lastig. Twente is comfortabel aan de bal en combineert makkelijk. We hebben het daarna goed gedaan en geprofiteerd van de ruimte achter hun verdediging."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

1 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

2 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

2 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

2 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

3 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

4 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

4 uur geleden