Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-trainer Jansen lijkt tegen West Ham met Karlsson te beginnen

AZ-trainer Jansen lijkt tegen West Ham met Karlsson te beginnen

ALKMAAR (ANP) - Jesper Karlsson lijkt donderdag in de thuiswedstrijd van AZ tegen West Ham United in de halve finale van de Conference League vanaf het begin mee te doen. De Zweedse linksbuiten maakte zondag in de ontmoeting met FC Emmen in de Eredivisie (5-1) na een maand afwezigheid met een bovenbeenblessure als invaller zijn rentree.

Karlsson maakte tegen Emmen een goede indruk en was met een schot op de paal bijna trefzeker. De terugkeer van de Scandinaviër gaat dan ten koste van Myron van Brederode, die in het eerste duel met West Ham (2-1 verlies) nog basisspeler was.

Jansen heeft tegen West Ham ook weer de beschikking over Dani de Wit. De middenvelder stond sinds eind januari aan de kant met een voetblessure. Ook De Wit viel tegen Emmen in. Jansen wilde niet zeggen of hij tegen West Ham met de oud-Ajacied begint, maar hij lijkt te starten als reserve. Het middenveld van AZ, met Jordy Clasie, Tijjani Reijnders en Sven Mijnans, draait de laatste tijd goed.

Kerkez

Milos Kerkez keert terug van een schorsing. De Hongaar werd in Londen vervangen door Mees de Wit. "Ik ben heel blij dat Karlsson, De Wit en Kerkez weer beschikbaar zijn", aldus Jansen. "Zij maken ons sterker."

De winnaar van AZ tegen West Ham speelt 7 juni in de finale in Praag tegen FC Basel of Fiorentina.

Vermoedelijke opstelling AZ: Ryan; Sugawara, Beukema, Hatzidiakos en Kerkez; Clasie, Mijnans en Reijnders; Odgaard, Pavlidis en Karlsson.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

1 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

2 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

2 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

2 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

2 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

2 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

4 uur geleden