AZ-trainer Jansen hoopt op positief nieuws van IND over Sowah
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen hoopt zondag te kunnen beschikken over Kamal Sowah. De aanvaller uit Ghana wordt de komende maanden gehuurd van Club Brugge, maar is nog niet speelgerechtigd.
"We zijn druk in gesprek met de Immigratie- en Naturalisatiedienst en ik hoop op positief nieuws. Of hij dit weekend kan debuteren? Wie weet", zei Jansen. De nummer 5 van de Eredivisie wacht zondag de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
Jansen kan niet beschikken over verdediger Pantelis Hatzidiakos, die een schorsing uitzit. Sam Beukema is zijn logische vervanger, aldus de AZ-trainer. AZ hoopt een paar mooie dagen in stijl af te sluiten. Afgelopen weekend wonnen de Alkmaarders met 2-1 bij PSV en woensdag was AZ in de beker met 4-0 te sterk voor RKC Waalwijk. "De week is nog niet voorbij. We moeten nog naar Deventer. Als we daar de volle buit pakken, dan is hij echt helemaal af", aldus Jansen.
Omdat het duel met Go Ahead op last van de burgemeester is vervroegd naar 12.15 uur, reist AZ zaterdag al af naar het oosten van het land.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
47 minuten geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
6 uur geleden