AZ-trainer Jansen hoopt op positief nieuws van IND over Sowah
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen hoopt zondag te kunnen beschikken over Kamal Sowah. De aanvaller uit Ghana wordt de komende maanden gehuurd van Club Brugge, maar is nog niet speelgerechtigd.
"We zijn druk in gesprek met de Immigratie- en Naturalisatiedienst en ik hoop op positief nieuws. Of hij dit weekend kan debuteren? Wie weet", zei Jansen. De nummer 5 van de Eredivisie wacht zondag de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
Jansen kan niet beschikken over verdediger Pantelis Hatzidiakos, die een schorsing uitzit. Sam Beukema is zijn logische vervanger, aldus de AZ-trainer. AZ hoopt een paar mooie dagen in stijl af te sluiten. Afgelopen weekend wonnen de Alkmaarders met 2-1 bij PSV en woensdag was AZ in de beker met 4-0 te sterk voor RKC Waalwijk. "De week is nog niet voorbij. We moeten nog naar Deventer. Als we daar de volle buit pakken, dan is hij echt helemaal af", aldus Jansen.
Omdat het duel met Go Ahead op last van de burgemeester is vervroegd naar 12.15 uur, reist AZ zaterdag al af naar het oosten van het land.
Meer uit Voetbal
ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
8 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
22 uur geleden