AZ-trainer Jansen hoopt op positief nieuws van IND over Sowah
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen hoopt zondag te kunnen beschikken over Kamal Sowah. De aanvaller uit Ghana wordt de komende maanden gehuurd van Club Brugge, maar is nog niet speelgerechtigd.
"We zijn druk in gesprek met de Immigratie- en Naturalisatiedienst en ik hoop op positief nieuws. Of hij dit weekend kan debuteren? Wie weet", zei Jansen. De nummer 5 van de Eredivisie wacht zondag de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
Jansen kan niet beschikken over verdediger Pantelis Hatzidiakos, die een schorsing uitzit. Sam Beukema is zijn logische vervanger, aldus de AZ-trainer. AZ hoopt een paar mooie dagen in stijl af te sluiten. Afgelopen weekend wonnen de Alkmaarders met 2-1 bij PSV en woensdag was AZ in de beker met 4-0 te sterk voor RKC Waalwijk. "De week is nog niet voorbij. We moeten nog naar Deventer. Als we daar de volle buit pakken, dan is hij echt helemaal af", aldus Jansen.
Omdat het duel met Go Ahead op last van de burgemeester is vervroegd naar 12.15 uur, reist AZ zaterdag al af naar het oosten van het land.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
5 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
14 uur geleden