AZ-trainer Jansen heeft fitte selectie en Duin terug
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen beschikt voor de uitwedstrijd tegen FC Utrecht op woensdag over een fitte selectie. Ook spits Jelle Duin (23), die maanden aan de kant stond met een blessure, keert terug in de wedstrijdselectie.
"Dinsdag stonden we voor het eerst in lange tijd met 23 veldspelers en vier keepers op het veld. Ook Yusuf Barasi trainde weer mee. Mooi om te zien dat we in de eindfase van het seizoen met een volledige groep kunnen trainen. Je ziet ook wel wat teams die daar moeite hebben, dus ik prijs me gelukkig dat wij alles op het veld hebben staan", aldus Jansen. Alleen Jordy Clasie is er in Utrecht niet bij, wegens een schorsing.
FC Utrecht strijdt met FC Twente om de vierde plek in de Eredivisie. Dat zou betekenen dat de Alkmaarders niet in actie hoeven te komen in de play-offs. "Wij hebben in een eerder stadium al kansen gehad het meer naar ons toe te trekken, maar het is nu nog steeds mogelijk. Wij zijn er 100 procent van overtuigd dat wij bij twee goede resultaten een Europees ticket pakken", zei Jansen, die met zijn ploeg 2 punten minder heeft dan FC Twente: 62 om 60.
AZ sluit de competitie zondag af met een thuiswedstrijd tegen RKC.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
12 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
28 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
1 uur geleden