AZ ten koste van Lazio naar laatste acht Conference League
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich ten koste van Lazio geplaatst voor de kwartfinales van de Conference League. Dat deed de ploeg van trainer Pascal Jansen door de Italiaanse topclub in Alkmaar met 2-1 te verslaan. AZ had vorige week met dezelfde cijfers ook al gewonnen in Rome en mag daarom vrijdag meeloten in het derde Europese clubtoernooi. Eerder had Feyenoord zich een trede hoger al gevoegd bij de laatste acht in de Europa League. De Rotterdammers bereikten vorig jaar de finale van de Conference League.
Bij de rust stond het 1-1 na de openingstreffer voor Lazio van de Braziliaan Felipe Anderson en de gelijkmaker van de Deen Jesper Karlsson. Na ruim een uur zette spits Vangelis Pavlidis de Alkmaarders op voorsprong. Die gaf de ploeg niet meer uit handen.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
51 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
20 uur geleden