Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie

AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen Fenerbahçe in de Europa League niet beschikken over Jordy Clasie. De aanvoerder viel zaterdag in het uitduel met Feyenoord (3-2) uit met een rugblessure en is daarvan nog niet hersteld. Trainer Maarten Martens heeft ook nog niet de beschikking over de geblesseerde spelers Bruno Martins Indi, Kristijan Belic, Ruben van Bommel, Zico Buurmeester, Ibrahim Sadiq en Lequincio Zeefuik. Daarnaast is David Møller Wolfe geschorst.

AZ versloeg op 25 september Elfsborg in de Europa League en wist daarna zeven duels op rij niet meer te winnen. Zes van die zeven wedstrijden gingen zelfs verloren. "Als je alleen naar de resultaten kijkt, wat sommige mensen doen, dan word je daar niet vrolijk van", sprak AZ-trainer Maarten Martens op een persconferentie. "Wij zien een groep die tegenslagen te verduren krijgt, maar ook overeind blijft staan en het probeert om te draaien. Dat valt nu net niet de goede kant uit. Je moet ook oog houden voor de dingen die goed gaan."

AZ heeft in het hoofdtoernooi van de Europa League na drie duels 3 punten, het Fenerbahçe van coach José Mourinho staat op 5 punten.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

2 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

3 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

5 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

6 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

8 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

8 uur geleden