Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie

AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen Fenerbahçe in de Europa League niet beschikken over Jordy Clasie. De aanvoerder viel zaterdag in het uitduel met Feyenoord (3-2) uit met een rugblessure en is daarvan nog niet hersteld. Trainer Maarten Martens heeft ook nog niet de beschikking over de geblesseerde spelers Bruno Martins Indi, Kristijan Belic, Ruben van Bommel, Zico Buurmeester, Ibrahim Sadiq en Lequincio Zeefuik. Daarnaast is David Møller Wolfe geschorst.

AZ versloeg op 25 september Elfsborg in de Europa League en wist daarna zeven duels op rij niet meer te winnen. Zes van die zeven wedstrijden gingen zelfs verloren. "Als je alleen naar de resultaten kijkt, wat sommige mensen doen, dan word je daar niet vrolijk van", sprak AZ-trainer Maarten Martens op een persconferentie. "Wij zien een groep die tegenslagen te verduren krijgt, maar ook overeind blijft staan en het probeert om te draaien. Dat valt nu net niet de goede kant uit. Je moet ook oog houden voor de dingen die goed gaan."

AZ heeft in het hoofdtoernooi van de Europa League na drie duels 3 punten, het Fenerbahçe van coach José Mourinho staat op 5 punten.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

4 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

5 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

9 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

9 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

9 uur geleden