AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie
ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen Fenerbahçe in de Europa League niet beschikken over Jordy Clasie. De aanvoerder viel zaterdag in het uitduel met Feyenoord (3-2) uit met een rugblessure en is daarvan nog niet hersteld. Trainer Maarten Martens heeft ook nog niet de beschikking over de geblesseerde spelers Bruno Martins Indi, Kristijan Belic, Ruben van Bommel, Zico Buurmeester, Ibrahim Sadiq en Lequincio Zeefuik. Daarnaast is David Møller Wolfe geschorst.
AZ versloeg op 25 september Elfsborg in de Europa League en wist daarna zeven duels op rij niet meer te winnen. Zes van die zeven wedstrijden gingen zelfs verloren. "Als je alleen naar de resultaten kijkt, wat sommige mensen doen, dan word je daar niet vrolijk van", sprak AZ-trainer Maarten Martens op een persconferentie. "Wij zien een groep die tegenslagen te verduren krijgt, maar ook overeind blijft staan en het probeert om te draaien. Dat valt nu net niet de goede kant uit. Je moet ook oog houden voor de dingen die goed gaan."
AZ heeft in het hoofdtoernooi van de Europa League na drie duels 3 punten, het Fenerbahçe van coach José Mourinho staat op 5 punten.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
4 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden