Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie

AZ tegen Fenerbahçe zonder geblesseerde aanvoerder Clasie

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen Fenerbahçe in de Europa League niet beschikken over Jordy Clasie. De aanvoerder viel zaterdag in het uitduel met Feyenoord (3-2) uit met een rugblessure en is daarvan nog niet hersteld. Trainer Maarten Martens heeft ook nog niet de beschikking over de geblesseerde spelers Bruno Martins Indi, Kristijan Belic, Ruben van Bommel, Zico Buurmeester, Ibrahim Sadiq en Lequincio Zeefuik. Daarnaast is David Møller Wolfe geschorst.

AZ versloeg op 25 september Elfsborg in de Europa League en wist daarna zeven duels op rij niet meer te winnen. Zes van die zeven wedstrijden gingen zelfs verloren. "Als je alleen naar de resultaten kijkt, wat sommige mensen doen, dan word je daar niet vrolijk van", sprak AZ-trainer Maarten Martens op een persconferentie. "Wij zien een groep die tegenslagen te verduren krijgt, maar ook overeind blijft staan en het probeert om te draaien. Dat valt nu net niet de goede kant uit. Je moet ook oog houden voor de dingen die goed gaan."

AZ heeft in het hoofdtoernooi van de Europa League na drie duels 3 punten, het Fenerbahçe van coach José Mourinho staat op 5 punten.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

4 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

4 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

4 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

4 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

5 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

15 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

17 uur geleden