AZ start met verdediger Beukema tegen Bodø/Glimt
ALKMAAR (ANP) - AZ begint om 18.45 uur met Sam Beukema in de ploeg aan de thuiswedstrijd tegen Bodø/Glimt in de achtste finales van de Conference League. De centrale verdediger, vorig jaar zomer overgekomen van Go Ahead Eagles, krijgt de voorkeur boven Pantelis Hatzidiakos, die op de bank moet plaatsnemen.
Jordy Clasie keert terug in de basisformatie van AZ. Hij haakte vorige week vlak voor de eerste ontmoeting met de kampioen van Noorwegen geblesseerd af. Aslak Fonn Witry is de rechtsback van de thuisploeg uit Alkmaar. Yukinari Sugawara start als rechtsbuiten.
AZ verloor vorige week bij Bodø/Glimt met 2-1.
Opstelling AZ: Vindahl Jensen; Witry, Beukema, Martins Indi en Wijndal; Reijnders, De Wit en Clasie; Sugawara, Pavlidis en Karlsson.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
9 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
13 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
17 uur geleden