AZ start met aanvaller Lahdo tegen SK Brann
BERGEN (ANP) - AZ begint de returnwedstrijd in de Conference League tegen het Noorse SK Brann met Mayckel Lahdo in de basis. Trainer Pascal Jansen heeft de Zweed, die vorige week nog inviel, een plek in de aanval gegeven met Vangelis Pavlidis en Ruben van Bommel. De eerste wedstrijd tussen de Alkmaarders en de Noren eindigde in 1-1.
Jansen heeft voor dezelfde verdediging gekozen als een week eerder in Alkmaar; Yukinari Sugawara, Riechedly Bazoer, Pantelis Hatzidiakos en David Møller Wolfe. Op het middenveld spelen Sven Mijnans, Dani de Wit en Kenzo Goudmijn. Djordje Mihailovic, die vorige week nog begon tegen Brann, zit nu op de bank, net als Jens Odgaard.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
21 minuten geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
17 uur geleden