AZ start competitie zonder Vlaar en Idrissi
ALKMAAR (ANP) - AZ moet het in de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen PEC Zwolle doen zonder Ron Vlaar en Oussama Idrissi. Beiden zijn geblesseerd uit het verloren duel met Dinamo Kiev in de voorrondes van de Champions League gekomen. Verdediger Vlaar werd dinsdag in Oekraïne in de slotfase gewisseld, Idrissi was na bijna een uur spelen in het veld gekomen.
"Hij heeft een terugslag na dat duel", zegt trainer Arne Slot over de Marokkaanse linksbuiten. "En Ron is er ook niet bij. Jammer dat we opnieuw deze jongens zien afhaken, maar dat begint wel een beetje het verhaal van de afgelopen weken te worden. Je ziet het overigens bij veel clubs sinds de corona-stop: de toename aan blessures."
Jordy Clasie moest vrijdag vroegtijdig van het trainingsveld. Het is nog onzeker of hij kan meedoen tegen PEC Zwolle. AZ zou de competitie vorige week beginnen tegen FC Utrecht, maar op verzoek van de Alkmaarders stelde de KNVB dat duel uit. De ploeg van Slot kon zich zo beter voorbereiden op de wedstrijd tegen Dinamo Kiev in de Champions League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
22 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden