AZ staat bij Dynamo Kiev voor zware opgave
KIEV (ANP) - AZ kan zich dinsdagavond in Oekraïne plaatsen voor de laatste voorronde van de Champions League. De club van coach Arne Slot heeft als tegenstander Dynamo Kiev, dat mogelijk voordeel heeft bij de thuiswedstrijd aangezien de confrontatie in één duel wordt afgewerkt. Er is geen publiek toegestaan in het immense Olympisch Stadion van de hoofdstad.
Slot liet verder weten dat de aanvallers Calvin Stengs en Oussama Idrissi fit genoeg zijn om te spelen in Kiev. Of de van een langdurige blessure herstelde Griekse verdediger Pantelis Hatzidiakos bij de wedstrijdselectie zit kon de coach nog niet zeggen.
AZ ontsnapte in de vorige ronde aan uitschakeling tegen Viktoria Plzen. In de laatste seconden van de reguliere speeltijd wisten de Alkmaarders gelijk te komen, waarna ze in de verlenging toesloegen (3-1).
De wedstrijd in Kiev begint om 19.00 uur.
Meer uit Voetbal
KAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.
34 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).
36 minuten geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
6 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
7 uur geleden