AZ staat bij Dynamo Kiev voor zware opgave
KIEV (ANP) - AZ kan zich dinsdagavond in Oekraïne plaatsen voor de laatste voorronde van de Champions League. De club van coach Arne Slot heeft als tegenstander Dynamo Kiev, dat mogelijk voordeel heeft bij de thuiswedstrijd aangezien de confrontatie in één duel wordt afgewerkt. Er is geen publiek toegestaan in het immense Olympisch Stadion van de hoofdstad.
Slot liet verder weten dat de aanvallers Calvin Stengs en Oussama Idrissi fit genoeg zijn om te spelen in Kiev. Of de van een langdurige blessure herstelde Griekse verdediger Pantelis Hatzidiakos bij de wedstrijdselectie zit kon de coach nog niet zeggen.
AZ ontsnapte in de vorige ronde aan uitschakeling tegen Viktoria Plzen. In de laatste seconden van de reguliere speeltijd wisten de Alkmaarders gelijk te komen, waarna ze in de verlenging toesloegen (3-1).
De wedstrijd in Kiev begint om 19.00 uur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.
58 minuten geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
4 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
5 uur geleden