AZ staat bij Dynamo Kiev voor zware opgave
KIEV (ANP) - AZ kan zich dinsdagavond in Oekraïne plaatsen voor de laatste voorronde van de Champions League. De club van coach Arne Slot heeft als tegenstander Dynamo Kiev, dat mogelijk voordeel heeft bij de thuiswedstrijd aangezien de confrontatie in één duel wordt afgewerkt. Er is geen publiek toegestaan in het immense Olympisch Stadion van de hoofdstad.
Slot liet verder weten dat de aanvallers Calvin Stengs en Oussama Idrissi fit genoeg zijn om te spelen in Kiev. Of de van een langdurige blessure herstelde Griekse verdediger Pantelis Hatzidiakos bij de wedstrijdselectie zit kon de coach nog niet zeggen.
AZ ontsnapte in de vorige ronde aan uitschakeling tegen Viktoria Plzen. In de laatste seconden van de reguliere speeltijd wisten de Alkmaarders gelijk te komen, waarna ze in de verlenging toesloegen (3-1).
De wedstrijd in Kiev begint om 19.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.
10 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.
10 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).
11 uur geleden