Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente

AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente

ALKMAAR (ANP) - De selectie van AZ kampt met een virus. Dat heeft trainer Maarten Martens bekendgemaakt via de website van de club. "Spelers hebben klachten in de zin dat ze zich niet helemaal lekker voelen. We denken aan een bepaald virus", zei Martens op de persconferentie voorafgaand aan de Eredivisiewedstrijd tegen FC Twente van zaterdag. "We hebben onszelf ook afgezonderd van het trainingscomplex door vandaag in het stadion te trainen."

Martens vertelde dat David Møller Wolfe er afgelopen woensdag in de bekerwedstrijd tegen FC Groningen al in de warming-up last van kreeg. "Die moest er na twintig minuten uit. Die wedstrijd zelf was daardoor al uitdagend, die hebben we als groep heel goed ingevuld en opgevangen, maar deze dagen tussen de wedstrijden zijn ook extra uitdagend."

De AZ-trainer zag dat tegenstander FC Twente enkele spelers kon sparen in de bekerwedstrijd tegen Katwijk. "Ze hebben in de rust ook wat wissels gedaan met het oog op zaterdag, dus ik ben benieuwd wat dit gaat brengen. Het is voor beide ploegen een belangrijke wedstrijd, dus we moeten nog één keer alles op alles zetten."

Meer uit Voetbal

Verdediger Offerhaus verruilt Telstar voor FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.

17 minuten geleden
Dijkhuizen nieuwe hoofdtrainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.

1 uur geleden
Verdediger Robertson zet loopbaan voort bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP/BELGA) - Andrew Robertson zet zijn loopbaan voort bij Tottenham Hotspur. Dat hebben de Spurs gemeld. De 32-jarige verdediger, die met Schotland deelneemt aan het WK, komt transfervrij over van Liverpool. In Londen wordt hij ploeggenoot van Xavi Simons en Micky van de Ven.

1 uur geleden
Levchenko wil meer ruimte voor spelers om zich uit te spreken

AMSTERDAM (ANP) - Voorzitter Evgeny Levchenko van de Nederlandse spelersvakbond VVCS vindt dat voetballers te weinig ruimte krijgen om zich uit te spreken over politiek en mensenrechtenschendingen. Dat zegt hij in een interview met Vrij Nederland, dat hem sprak met het oog op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

5 uur geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

7 uur geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

7 uur geleden