AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente
ALKMAAR (ANP) - De selectie van AZ kampt met een virus. Dat heeft trainer Maarten Martens bekendgemaakt via de website van de club. "Spelers hebben klachten in de zin dat ze zich niet helemaal lekker voelen. We denken aan een bepaald virus", zei Martens op de persconferentie voorafgaand aan de Eredivisiewedstrijd tegen FC Twente van zaterdag. "We hebben onszelf ook afgezonderd van het trainingscomplex door vandaag in het stadion te trainen."
Martens vertelde dat David Møller Wolfe er afgelopen woensdag in de bekerwedstrijd tegen FC Groningen al in de warming-up last van kreeg. "Die moest er na twintig minuten uit. Die wedstrijd zelf was daardoor al uitdagend, die hebben we als groep heel goed ingevuld en opgevangen, maar deze dagen tussen de wedstrijden zijn ook extra uitdagend."
De AZ-trainer zag dat tegenstander FC Twente enkele spelers kon sparen in de bekerwedstrijd tegen Katwijk. "Ze hebben in de rust ook wat wissels gedaan met het oog op zaterdag, dus ik ben benieuwd wat dit gaat brengen. Het is voor beide ploegen een belangrijke wedstrijd, dus we moeten nog één keer alles op alles zetten."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
10 uur geleden