AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente
ALKMAAR (ANP) - De selectie van AZ kampt met een virus. Dat heeft trainer Maarten Martens bekendgemaakt via de website van de club. "Spelers hebben klachten in de zin dat ze zich niet helemaal lekker voelen. We denken aan een bepaald virus", zei Martens op de persconferentie voorafgaand aan de Eredivisiewedstrijd tegen FC Twente van zaterdag. "We hebben onszelf ook afgezonderd van het trainingscomplex door vandaag in het stadion te trainen."
Martens vertelde dat David Møller Wolfe er afgelopen woensdag in de bekerwedstrijd tegen FC Groningen al in de warming-up last van kreeg. "Die moest er na twintig minuten uit. Die wedstrijd zelf was daardoor al uitdagend, die hebben we als groep heel goed ingevuld en opgevangen, maar deze dagen tussen de wedstrijden zijn ook extra uitdagend."
De AZ-trainer zag dat tegenstander FC Twente enkele spelers kon sparen in de bekerwedstrijd tegen Katwijk. "Ze hebben in de rust ook wat wissels gedaan met het oog op zaterdag, dus ik ben benieuwd wat dit gaat brengen. Het is voor beide ploegen een belangrijke wedstrijd, dus we moeten nog één keer alles op alles zetten."
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
12 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
18 uur geleden