Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente

AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente

ALKMAAR (ANP) - De selectie van AZ kampt met een virus. Dat heeft trainer Maarten Martens bekendgemaakt via de website van de club. "Spelers hebben klachten in de zin dat ze zich niet helemaal lekker voelen. We denken aan een bepaald virus", zei Martens op de persconferentie voorafgaand aan de Eredivisiewedstrijd tegen FC Twente van zaterdag. "We hebben onszelf ook afgezonderd van het trainingscomplex door vandaag in het stadion te trainen."

Martens vertelde dat David Møller Wolfe er afgelopen woensdag in de bekerwedstrijd tegen FC Groningen al in de warming-up last van kreeg. "Die moest er na twintig minuten uit. Die wedstrijd zelf was daardoor al uitdagend, die hebben we als groep heel goed ingevuld en opgevangen, maar deze dagen tussen de wedstrijden zijn ook extra uitdagend."

De AZ-trainer zag dat tegenstander FC Twente enkele spelers kon sparen in de bekerwedstrijd tegen Katwijk. "Ze hebben in de rust ook wat wissels gedaan met het oog op zaterdag, dus ik ben benieuwd wat dit gaat brengen. Het is voor beide ploegen een belangrijke wedstrijd, dus we moeten nog één keer alles op alles zetten."

Meer uit Voetbal

Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

33 minuten geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

1 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

2 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

8 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

17 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

17 uur geleden