AZ-selectie kampt met virus in aanloop naar duel met FC Twente
ALKMAAR (ANP) - De selectie van AZ kampt met een virus. Dat heeft trainer Maarten Martens bekendgemaakt via de website van de club. "Spelers hebben klachten in de zin dat ze zich niet helemaal lekker voelen. We denken aan een bepaald virus", zei Martens op de persconferentie voorafgaand aan de Eredivisiewedstrijd tegen FC Twente van zaterdag. "We hebben onszelf ook afgezonderd van het trainingscomplex door vandaag in het stadion te trainen."
Martens vertelde dat David Møller Wolfe er afgelopen woensdag in de bekerwedstrijd tegen FC Groningen al in de warming-up last van kreeg. "Die moest er na twintig minuten uit. Die wedstrijd zelf was daardoor al uitdagend, die hebben we als groep heel goed ingevuld en opgevangen, maar deze dagen tussen de wedstrijden zijn ook extra uitdagend."
De AZ-trainer zag dat tegenstander FC Twente enkele spelers kon sparen in de bekerwedstrijd tegen Katwijk. "Ze hebben in de rust ook wat wissels gedaan met het oog op zaterdag, dus ik ben benieuwd wat dit gaat brengen. Het is voor beide ploegen een belangrijke wedstrijd, dus we moeten nog één keer alles op alles zetten."
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
16 uur geleden