Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ, PSV en Feyenoord jagen op eerherstel in Europa

AZ, PSV en Feyenoord jagen op eerherstel in Europa

ROTTERDAM (ANP) - AZ, PSV en Feyenoord komen donderdagavond in actie in de groepsfase van de Europa League. Alle drie de clubs kwamen afgelopen weekeinde niet tot winst in de eredivisie en jagen dus op eerherstel in Europa.

Feyenoord neemt het om 18.55 uur in Rotterdam op tegen het Oostenrijkse Wolfsberger AC, om 21.00 uur speelt AZ thuis tegen Rijeka uit Kroatië en wacht PSV de uitwedstrijd tegen Omonia Nicosia uit Cyprus.

Alle drie de Nederlandse clubs kampen met personele problemen. PSV mist liefst zeven spelers vanwege een coronabesmetting. Daarnaast werden Eran Zahavi en Jordan Teze niet toegelaten tot Cyprus, hoewel ze na een eerdere besmetting al enige tijd weer hersteld waren.

Ook bij AZ ontbreekt een aantal spelers vanwege corona. Bij Feyenoord leverden alle spelers een negatieve test af, maar is er sprake van blessureleed.

AZ speelde afgelopen weekend met 2-2 gelijk tegen ADO Den Haag, PSV verloor met 2-1 bij Vitesse en Feyenoord kwam niet verder dan 2-2 in de uitwedstrijd tegen RKC.

Van het drietal was AZ de enige club die wist te winnen in de eerste speelronde van de poulefase van de Europa League. Napoli werd met 1-0 verslagen.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

1 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

1 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

1 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

2 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

3 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

3 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

4 uur geleden