Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ presenteert Australische doelman Ryan

AZ presenteert Australische doelman Ryan

ALKMAAR (ANP) - Mathew Ryan is de nieuwe doelman van AZ. De dertigjarige keeper van de nationale ploeg van Australië komt over van FC Kopenhagen en heeft een contract ondertekend tot de zomer van 2024. De 79-voudig international is na Djordje Mihailovic de tweede winterse versterking van de club uit Alkmaar.

Ryan verdedigde het doel van Australië op het WK van Qatar. Hij speelde in Europa eerder voor Club Brugge, Valencia, RC Genk, Brighton & Hove Albion, Arsenal en Real Sociedad. Hij is nog niet speelgerechtigd. AZ heeft een werkvergunning voor hem aangevraagd.

"Je hoeft maar één keer naar de club en zijn geschiedenis te kijken om te zien dat het een goede en ambitieuze club is", zegt Ryan op de website van AZ. "Er is veel om voor te spelen en ik droom ervan om samen met het team het hoogste van het hoogste te behalen."

Volgens directeur voetbalzaken Max Huiberts is Ryan de perfecte keeper voor AZ. "Hij heeft op verschillende niveaus laten zien dat hij goed is en was vanaf het begin onze topkandidaat. We zochten iemand die er direct staat als hij fit is. Dat is hij. Alles past wat dat betreft in het plaatje."

Hobie Verhulst is op dit moment de eerste doelman van AZ.

Meer uit Voetbal

Chelsea-doelman Martínez breekt kaak bij botsing

LONDEN (ANP) - Chelsea-doelman Emiliano Martínez heeft zaterdag in het Premier League-duel met Everton (0-2) een gebroken kaak opgelopen, meldt zijn club zondag. Dat gebeurde in de tweede helft van de gewonnen uitwedstrijd bij een botsing met Everton-verdediger Jarrad Branthwaite. De 34-jarige Argentijn werd acht minuten behandeld op het veld en vervolgens weggedragen op een brancard.

12 minuten geleden
Feyenoord verslaat Telstar in spectaculair duel: 3-4

VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.

14 uur geleden
Koploper FC Barcelona boekt ruime zege bij Real Betis

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.

15 uur geleden
RB Leipzig gaat na zege op PSV hard onderuit bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.

16 uur geleden
Koploper Internazionale herpakt zich met zege bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.

16 uur geleden
PSG laat langs Strasbourg in aanloop naar CL-duel met Barcelona

STRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.

17 uur geleden
PSV-trainer Bosz maakt zich na nederlaag tegen ADO 'geen zorgen'

DEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.

17 uur geleden