Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-opponent Real Sociedad blijft aan kop in Spanje

AZ-opponent Real Sociedad blijft aan kop in Spanje

VIGO (ANP) - Real Sociedad heeft in de uitwedstrijd tegen Celta de Vigo de koppositie in La Liga behouden. De komende tegenstander van AZ in de Europa League won met 4-1.

David Silva (ex-Manchester City) opende de score in de 24e minuut. Het was zijn eerste goal sinds zijn terugkeer naar Spanje. Mikel Oyarzabal en Willian José (twee) verzorgden de andere treffers. Iago Aspas scoorde namens Celta de Vigo uit een strafschop. José Fontán kreeg bij de thuisploeg in de extra tijd zijn tweede gele kaart en moest het veld verlaten.

Real Sociedad heeft na 8 wedstrijden 17 punten verzameld. Real Madrid staat tweede, met een punt minder en een wedstrijd minder gespeeld. Nummer 3 Atlético Madrid (14 punten uit 6 duels) heeft eveneens minder verliespunten dan Real Sociedad.

In poule F van de Europa League bezetten de Spanjaarden met drie punten de derde plaats. AZ staat zonder puntverlies bovenaan en speelt donderdag in San Sebastian.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

9 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

11 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

12 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

13 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

13 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

15 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

15 uur geleden