AZ op woensdag 26 augustus tegen Plzen
ALKMAAR (ANP) - AZ speelt op woensdag 26 augustus het duel met Viktoria Plzen in de tweede voorronde van de Champions League. De aftrap van het duel in Alkmaar is om 16.30 uur.
AZ werd afgelopen maandag tijdens een loting gekoppeld aan de nummer twee van het afgelopen seizoen van Tsjechië. Toen stond nog niet vast of beide clubs elkaar op 25 of 26 augustus zouden ontmoeten.
De wedstrijden in de tweede voorronde gaan maar over een duel. De UEFA wil niet dat er publiek aanwezig is. De winnaar kwalificeert zich voor de derde voorronde van de Champions League.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
1 uur geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
6 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
12 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
15 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
19 uur geleden