'AZ ontslaat trainer Slot vanwege gesprekken met Feyenoord'
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft trainer Arne Slot ontslagen, melden AD en Voetbal International. Volgens het AD besloot de clubleiding om per direct afscheid te nemen van Slot, omdat hij de leiding niet op de hoogte heeft gebracht van de onderhandelingen met Feyenoord over een contract voor volgend seizoen. De directie van AZ was niet bereikbaar voor commentaar.
De Alkmaarse ploeg speelt zondag in de Eredivisie tegen FC Groningen. AZ kan zich komende week plaatsen voor de knock-outfase van de Europa League.
Meer uit Sport
HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
45 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
5 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.
1 dag geledenTURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.
1 dag geledenSANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.
1 dag geleden