Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ nog zonder geblesseerde De Wit en Svensson tegen Heerenveen

AZ nog zonder geblesseerde De Wit en Svensson tegen Heerenveen

WIJDEWORMER (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen kan in het competitieduel van de Alkmaarders met sc Heerenveen van zondag nog geen beroep doen op de al langer geblesseerde Dani de Wit en Jonas Svensson. Voor de twee voetballers komt de wedstrijd net te vroeg.

"Het gaat goed, ze trainen vreselijk hard. Ze kunnen de komende dagen gelukkig weer aansluiten bij de groep", zegt Jansen. Ook Jordy Clasie is op de weg terug. "Jordy heeft op de laatste trainingsvorm weer alles mee kunnen doen met de groep. Daar zijn we heel blij mee. Hij is een welkome versterking."

Jansen ging ook nog in op het abrupte afscheid van Ron Vlaar, de oud-international die deze week zijn loopbaan beëindigde. "Het is heel vervelend voor Ron. Zeker de manier waarop, door de fysieke gesteldheid. Ik kan me voorstellen dat je als speler liever zelf de manier waarop je stopt bepaalt en vanuit een spelende situatie met pensioen gaat."

De AZ-coach verwacht een lastige wedstrijd tegen Heerenveen. "Ze begonnen goed aan het seizoen en na een fase waarin het wat minder ging zijn ze weer aardig op dreef."

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

11 minuten geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

14 minuten geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

1 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

1 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

1 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

1 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

2 uur geleden