Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ moet Wijndal ook in thuiswedstrijd tegen Celtic missen

AZ moet Wijndal ook in thuiswedstrijd tegen Celtic missen

ALKMAAR (ANP) - Owen Wijndal mist donderdag ook nog de thuiswedstrijd van AZ tegen Celtic om een plaats in het hoofdtoernooi van de Europa League. "Het gaat steeds beter met hem", zegt trainer Pascal Jansen over zijn geblesseerde linksback. "Ik hoop hem er snel weer bij te hebben."

Jansen verklapte verder dat Hobie Verhulst het doel van AZ zal verdedigen. "Peter Vindahl is pas net bij ons en krijgt rustig de tijd om zich volledig aan te passen", zei hij over zijn nieuwe keeper uit Denemarken. Jesper Karlsson keert terug van een schorsing.

AZ verloor vorige week de uitwedstrijd tegen Celtic met 2-0. De club uit Alkmaar moest in de eerste competitiewedstrijd de zege aan RKC laten (1-0). Jansen ziet de tegenvallende competitiestart niet los van het vertrek van belangrijke spelers als Myron Boadu, Calvin Stengs, Marco Bizot en Jonas Svensson. "Na veel wijzigingen in de selectie moeten we weer een beetje aan elkaar wennen", stelde hij.

Teun Koopmeiners is nog wel bij AZ, al hoopt ook hij nog op een mooie transfer. De middenvelder ziet voldoende aanknopingspunten om Celtic uit te schakelen. "We hebben in onze uitwedstrijd daar best veel kansen gekregen", zei hij.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

2 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

3 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

6 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

14 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

14 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

14 uur geleden