AZ moet Wijndal ook in thuiswedstrijd tegen Celtic missen
ALKMAAR (ANP) - Owen Wijndal mist donderdag ook nog de thuiswedstrijd van AZ tegen Celtic om een plaats in het hoofdtoernooi van de Europa League. "Het gaat steeds beter met hem", zegt trainer Pascal Jansen over zijn geblesseerde linksback. "Ik hoop hem er snel weer bij te hebben."
Jansen verklapte verder dat Hobie Verhulst het doel van AZ zal verdedigen. "Peter Vindahl is pas net bij ons en krijgt rustig de tijd om zich volledig aan te passen", zei hij over zijn nieuwe keeper uit Denemarken. Jesper Karlsson keert terug van een schorsing.
AZ verloor vorige week de uitwedstrijd tegen Celtic met 2-0. De club uit Alkmaar moest in de eerste competitiewedstrijd de zege aan RKC laten (1-0). Jansen ziet de tegenvallende competitiestart niet los van het vertrek van belangrijke spelers als Myron Boadu, Calvin Stengs, Marco Bizot en Jonas Svensson. "Na veel wijzigingen in de selectie moeten we weer een beetje aan elkaar wennen", stelde hij.
Teun Koopmeiners is nog wel bij AZ, al hoopt ook hij nog op een mooie transfer. De middenvelder ziet voldoende aanknopingspunten om Celtic uit te schakelen. "We hebben in onze uitwedstrijd daar best veel kansen gekregen", zei hij.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
2 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
3 uur geleden