AZ moet Stengs mogelijk missen tegen Feyenoord
ALKMAAR (ANP) - AZ moet Calvin Stengs mogelijk zondag missen in het uitduel met Feyenoord. De aanvaller heeft woensdag tijdens het verloren bekerduel met Ajax (0-1) een knietje op een bovenbeen gekregen. Hij moest vrijdag de training overslaan. "Hij is een twijfelgeval", zei trainer Pascal Jansen. De al langer geblesseerde Dani de Wit en Jonas Svensson zijn er tegen Feyenoord zeker niet bij.
AZ moet het seizoen in de Eredivisie redden, na uitschakeling in de voorronde van de Champions League, in de Europa League en KNVB-beker. Jansen beschikt over een talentvolle selectie, die komende zomer uiteen dreigt te vallen. Owen Wijndal en Teun Koopmeiners lijken toe aan een nieuw stap in hun loopbaan, net als misschien Stengs en Myron Boadu.
AZ is de nummer 5 van de Eredivisie en heeft een punt minder dan Feyenoord. De club uit Alkmaar wacht volgende week zware wedstrijden tegen FC Utrecht en Ajax. "We willen graag in de top van de ranglijst blijven", zei Jansen. "Er staat dus wel wat druk op. Feyenoord heeft een goed centraal duo en is in staat om ook hun mindere wedstrijden te winnen. Dat ze zelf ook goed kunnen spelen, lieten ze onlangs tegen Ajax zien."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden