Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ moet Karlsson nog missen tegen RKC Waalwijk

AZ moet Karlsson nog missen tegen RKC Waalwijk

ALKMAAR (ANP) - Jesper Karlsson mist zondag waarschijnlijk de uitwedstrijd van AZ tegen Heracles Almelo. De Zweedse aanvaller is nog onvoldoende hersteld van een hamstringblessure.

Karlsson liep zijn blessure vorige week op tijdens een uitduel met FC Santa Coloma in Andorra (0-1). Hij miste vervolgens het eerste competitieduel met Go Ahead Eagles (5-1) en speelde donderdag ook niet mee tijdens de return tegen Santa Coloma (2-0). "Hij is gerustgesteld door een arts", vertelt trainer Pascal Jansen op de website van AZ. "Er is niet veel aan de hand. Hij gaat weer verantwoord trainen. Maar vrijdag heeft hij dat nog binnen gedaan."

Voor de geblesseerde Myron van Brederode komt het uitduel met RKC ook te vroeg. Hij werd de laatste duels aardig vervangen door Ruben van Bommel. "Ruben heeft twee goede wedstrijden achter de rug", vindt trainer Jansen . "Maar het komt natuurlijk niet alleen op die twee partijen aan. Het gewenningsproces verloopt voorspoedig. Ik heb Ruben leren kennen als een speler die zijn lichaam erg serieus neemt en hij verzorgt zichzelf erg goed. Zowel fysiek als mentaal. Natuurlijk is het hier anders dan bij MVV, maar de aanpassing verloopt op die manier prettig."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

2 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

4 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

5 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

6 uur geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

7 uur geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

7 uur geleden
Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

9 uur geleden