Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ mist Bazoer, Karlsson en Odgaard op weg naar Conference League

AZ mist Bazoer, Karlsson en Odgaard op weg naar Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ mist donderdag in het eerste duel met Gil Vicente in de play-offs van de Conference League niet alleen de al langer afwezige aanvallers Jesper Karlsson en Jens Odgaard, maar ook Riechedly Bazoer. De 25-jarige middenvelder, die vorige week als invaller tegen Dundee United debuteerde, is niet fit genoeg voor de thuiswedstrijd tegen de Portugese club.

Bazoer ontbrak zondag ook al in de met 3-2 gewonnen competitiewedstrijd tegen Sparta Rotterdam. "De factor 'tijd' speelt hierbij een rol", aldus trainer Pascal Jansen. "Jesper Karlsson is drukdoende om topfit te worden, ook voor hem geldt die tijdsfactor. Met Jens Odgaard gaat het heel erg goed, dus van hem verwacht ik ook dat hij snel aansluit."

De Belgische verdediger Zinho Vanheusden, vorige maand op huurbasis overgenomen van Internazionale, trainde maandag voor het eerst zonder beperkingen mee met de groep en kan volgens Jansen binnenkort debuteren.

AZ versloeg Dundee United in Alkmaar in de return in de derde voorronde van de Conference League met maar liefst 7-0, nadat het in Schotland met 1-0 had verloren. Met Gil Vicente treft de ploeg van Jansen nu de nummer 5 van vorig seizoen in Portugal. "Gil Vicente heeft technisch vaardige spelers, die kort kunnen combineren", aldus Jansen. "Maar wij willen absoluut de groepsfase van de Conference League halen. We willen de vorm waarin we verkeren doorzetten en ons niveau verhogen."

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

2 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

2 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

3 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

4 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

5 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

7 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

8 uur geleden