Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ mist Bazoer, Karlsson en Odgaard op weg naar Conference League

AZ mist Bazoer, Karlsson en Odgaard op weg naar Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ mist donderdag in het eerste duel met Gil Vicente in de play-offs van de Conference League niet alleen de al langer afwezige aanvallers Jesper Karlsson en Jens Odgaard, maar ook Riechedly Bazoer. De 25-jarige middenvelder, die vorige week als invaller tegen Dundee United debuteerde, is niet fit genoeg voor de thuiswedstrijd tegen de Portugese club.

Bazoer ontbrak zondag ook al in de met 3-2 gewonnen competitiewedstrijd tegen Sparta Rotterdam. "De factor 'tijd' speelt hierbij een rol", aldus trainer Pascal Jansen. "Jesper Karlsson is drukdoende om topfit te worden, ook voor hem geldt die tijdsfactor. Met Jens Odgaard gaat het heel erg goed, dus van hem verwacht ik ook dat hij snel aansluit."

De Belgische verdediger Zinho Vanheusden, vorige maand op huurbasis overgenomen van Internazionale, trainde maandag voor het eerst zonder beperkingen mee met de groep en kan volgens Jansen binnenkort debuteren.

AZ versloeg Dundee United in Alkmaar in de return in de derde voorronde van de Conference League met maar liefst 7-0, nadat het in Schotland met 1-0 had verloren. Met Gil Vicente treft de ploeg van Jansen nu de nummer 5 van vorig seizoen in Portugal. "Gil Vicente heeft technisch vaardige spelers, die kort kunnen combineren", aldus Jansen. "Maar wij willen absoluut de groepsfase van de Conference League halen. We willen de vorm waarin we verkeren doorzetten en ons niveau verhogen."

Meer uit Voetbal

Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

14 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

14 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

15 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

19 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

20 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

20 uur geleden