AZ met vertrouwde namen tegen CFR Cluj
CLUJ-NAPOCA (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen heeft zijn basisteam voor de uitwedstrijd in de Conference League tegen CFR Cluj ongewijzigd gelaten. Hij kiest voor dezelfde elf namen die afgelopen zondag aantraden in de geslaagde thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De Alkmaarse club won dat duel met 5-1.
AZ heeft na een matige seizoensstart de smaak te pakken. De ploeg van Jansen won de laatste vier duels. "We hadden geen goede start", beaamde verdediger Bruno Martins Indi in Roemenië. "De intenties waren dezelfde als nu, alleen de uitvoering was nog niet top. Inmiddels hebben we laten zien waartoe we in staat zijn. Dat willen we doortrekken door groepshoofd te blijven in onze poule."
AZ leidt in groep D met 4 punten. Cluj staat op 1 punt na twee speelronden.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
21 seconden geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
14 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
21 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geleden