AZ met Van Bommel tegen Galatasaray
ALKMAAR (ANP) - Ruben van Bommel staat donderdag aan de aftrap wanneer AZ het in de Europa League om 18.45 uur opneemt tegen Galatasaray. De aanvaller keerde zondag in de uitwedstrijd tegen Sparta al als invaller terug na een maand blessureleed.
Kees Smit, drie weken geleden de held tegen Fenerbahçe, zit op de bank bij de ploeg van trainer Maarten Martens. AZ versloeg die Turkse club met 3-1 en heeft 6 punten uit vier duels. Het eveneens uit Istanbul afkomstige Galatasaray behaalde inmiddels 10 punten.
Jeroen Zoet staat opnieuw in het doel bij de Alkmaarders. De 33-jarige keeper verving zondag ook al de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro, die nog niet hersteld is van een blessure.
Galatasaray heeft met de Nigeriaan Victor Osimhen en de Belg Michy Batshuayi een gevaarlijk aanvalsduo met daarachter Dries Mertens, die in Nederland onder meer voor FC Utrecht en PSV speelde. Oud-Ajacied Hakim Ziyech zit op de bank bij de Turkse topclub.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
9 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
10 uur geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
18 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
21 uur geleden