Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ met Van Bommel tegen Galatasaray

AZ met Van Bommel tegen Galatasaray

ALKMAAR (ANP) - Ruben van Bommel staat donderdag aan de aftrap wanneer AZ het in de Europa League om 18.45 uur opneemt tegen Galatasaray. De aanvaller keerde zondag in de uitwedstrijd tegen Sparta al als invaller terug na een maand blessureleed.

Kees Smit, drie weken geleden de held tegen Fenerbahçe, zit op de bank bij de ploeg van trainer Maarten Martens. AZ versloeg die Turkse club met 3-1 en heeft 6 punten uit vier duels. Het eveneens uit Istanbul afkomstige Galatasaray behaalde inmiddels 10 punten.

Jeroen Zoet staat opnieuw in het doel bij de Alkmaarders. De 33-jarige keeper verving zondag ook al de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro, die nog niet hersteld is van een blessure.

Galatasaray heeft met de Nigeriaan Victor Osimhen en de Belg Michy Batshuayi een gevaarlijk aanvalsduo met daarachter Dries Mertens, die in Nederland onder meer voor FC Utrecht en PSV speelde. Oud-Ajacied Hakim Ziyech zit op de bank bij de Turkse topclub.

Meer uit Voetbal

Willem II haalt verdediger Ter Avest terug naar Nederland

TILBURG (ANP) - Willem II haalt Hidde ter Avest terug naar Nederland. De 29-jarige verdediger komt transfervrij over van Oxford United en tekent een contract voor één seizoen bij de gepromoveerde club uit Tilburg, met een optie voor nog een jaar.

45 minuten geleden
UEFA wijst plan FIFA voor aandelenverkoop WK resoluut af

NYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA heeft zeer negatief gereageerd op de plannen van wereldvoetbalbond FIFA om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen. FIFA wil een nieuwe dochteronderneming FIFA Forward Enterprise (FFE) oprichten en daarvan zo'n 20 procent van de aandelen verkopen aan investeerders.

1 uur geleden
Slechts geel in Bundesliga na beledigen speler met bedekte mond

FRANKFURT (ANP/DPA) - Voetballers in de Bundesliga die vanaf nu hun mond bedekken bij een verbale confrontatie met een tegenstander krijgen een gele kaart. Dat heeft de scheidsrechterscommissie van de Duitse bond (DFB) bevestigd aan persbureau dpa. Op het afgelopen WK werd de handeling nog bestraft met rood.

2 uur geleden
Mancini keert terug als bondscoach van Italië

ROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini keert na drie jaar terug als bondscoach van de Italiaanse voetballers. Dat heeft de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond, Giovanni Malagò, in Rome bekendgemaakt.

3 uur geleden
Oud-Feyenoorder Wellenreuther meteen geblesseerd bij Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Doelman Timon Wellenreuther kan de komende weken niet in actie komen voor zijn nieuwe club VfL Wolfsburg. De van Feyenoord overgekomen keeper heeft vrijdag een knieblessure opgelopen tijdens het vriendschappelijke duel met Olympique Lyon. Dat meldt de Duitse club dinsdag.

4 uur geleden
Media: Mancini opnieuw bondscoach van voetballers Italië

ROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini staat op het punt om opnieuw bondscoach van Italië te worden. Dat melden verschillende media. De 61-jarige trainer moet de opvolger worden van de in april vertrokken bondscoach Gennaro Gattuso. Onder zijn leiding wist Italië zich niet te plaatsen voor het afgelopen WK. Het land ontbrak zo voor de derde keer op rij op het mondiale toernooi.

5 uur geleden
Rodri mist na rugoperatie start van seizoen met Manchester City

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri mist de start van het seizoen met Manchester City. De 30-jarige Spaanse middenvelder heeft een kleine rugoperatie ondergaan, meldt de Engelse club.

5 uur geleden