AZ met Van Bommel tegen Galatasaray
ALKMAAR (ANP) - Ruben van Bommel staat donderdag aan de aftrap wanneer AZ het in de Europa League om 18.45 uur opneemt tegen Galatasaray. De aanvaller keerde zondag in de uitwedstrijd tegen Sparta al als invaller terug na een maand blessureleed.
Kees Smit, drie weken geleden de held tegen Fenerbahçe, zit op de bank bij de ploeg van trainer Maarten Martens. AZ versloeg die Turkse club met 3-1 en heeft 6 punten uit vier duels. Het eveneens uit Istanbul afkomstige Galatasaray behaalde inmiddels 10 punten.
Jeroen Zoet staat opnieuw in het doel bij de Alkmaarders. De 33-jarige keeper verving zondag ook al de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro, die nog niet hersteld is van een blessure.
Galatasaray heeft met de Nigeriaan Victor Osimhen en de Belg Michy Batshuayi een gevaarlijk aanvalsduo met daarachter Dries Mertens, die in Nederland onder meer voor FC Utrecht en PSV speelde. Oud-Ajacied Hakim Ziyech zit op de bank bij de Turkse topclub.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
4 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
22 uur geleden