Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ met nagenoeg fitte selectie tegen Ajax

AZ met nagenoeg fitte selectie tegen Ajax

ALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen verwacht dat Myron Boadu zondag met AZ tegen Ajax kan spelen. De spits liep dinsdag tijdens het verloren duel met FC Utrecht (0-1) een lichte dijbeenblessure op. "We hebben hem even uit de training gehouden, maar het is de bedoeling dat hij zaterdag aansluit", zei de coach.

Jansen beschikt zondag over een nagenoeg fitte selectie voor het duel met de koploper uit Amsterdam. Teun Koopmeiners kan ondanks een gebroken pols ook weer meedoen. "Dat is medisch verantwoord", benadrukt de opvolger van Arne Slot. "Hij heeft nu al een paar duels zo gespeeld. Het is wel lastig voor hem; hij moet anders evenwicht houden. Hij moet dingen compenseren. Daarom heeft hij nu soms last van zijn voeten."

Dani de Wit is nog niet inzetbaar. "Maar hij traint al wel weer buiten", vertelde Jansen, die verdediger Jonas Svensson ook nog moet missen.

AZ begint met een achterstand van 10 punten aan het duel met Ajax. De tweevoudig kampioen uit Alkmaar lijkt alleen iets op te schieten met een overwinning. "Het seizoen is nog lang en er kan nog veel gebeuren", stelde Jansen. "Maar 10 punten is inderdaad al heel veel. Het mag duidelijk zijn dat we willen winnen."

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

15 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

15 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

18 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

19 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

19 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

19 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

19 uur geleden