AZ met Clasie tegen VVV-Venlo
ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie begint om 16.45 uur met AZ aan de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo. De middenvelder heeft een basisplaats omdat zijn trainer Arne Slot heeft besloten Teun Koopmeiners als centrale verdediger te laten starten.
Koopmeiners vervangt Pantelis Hatzidiakos, die donderdag in het duel met Partizan Belgrado een zware knieblessure opliep. De Griek is de rest van het seizoen uitgeschakeld. Trainer Slot mist ook nog altijd zijn geroutineerde centrumverdediger Ron Vlaar.
Fredrik Midtsjø haakte vlak voor de wedstrijd af. De Noor is ziek en wordt vervangen door Yukinari Sugawara,
AZ, tweede op de ranglijst, kan de achterstand op koploper Ajax weer terugbrengen tot zes punten. Ajax won eerder op zondag al met 5-2 van FC Twente.
Opstelling AZ; Bizot; Svensson, Koopmeiners, Wuytens en Wijndal; Sugawara, De Wit en Clasie; Stengs, Boadu en Idrissi.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de topper in La Liga bij Atlético Madrid gewonnen. In het Metropolitano won de ploeg van trainer Hansi Flick met 2-1.
43 minuten geledenTROMSØ (ANP/DPA) - Een persoon is ernstig gewond geraakt nadat een deel van een tribune was ingestort bij een wedstrijd in de Noorse voetbalcompetitie tussen Tromsø en Bodø-Glimt. Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht met ernstige verwondingen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
4 uur geleden