AZ met Clasie in achtervolging tegen Bodø/Glimt
ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag met Jordy Clasie tegen Bodø/Glimt, in de achtste finales van de Conference League. Trainer Pascal Jansen zei weer te kunnen beschikken over de middenvelder, die in de eerste ontmoeting kort voor het begin moest afhaken. Fredrik Midtsjø is nog niet beschikbaar bij de Alkmaarders, die in Noorwegen met 2-1 verloren.
"We moeten hoe dan ook een goal maken, dus we gaan op jacht", zei Jansen in een vooruitblik. "Helaas is dat uitdoelpunt van ons niet meer van extra waarde, zoals dat in het verleden wel het geval was. We moeten daarom in eerste instantie op zoek naar de eerste treffer en zorgen dat we geen schade oplopen. Daarna moeten we het duel nog verder naar ons toetrekken."
Gemakkelijk wordt dat niet, aldus de coach. "We spelen tegen een prima voetballende tegenstander. Maar we hebben gevoeld hoe dat is en hopelijk zijn we er nu beter tegen gewapend. Maar we weten dat het een moeilijke opponent is, dat hebben ze dit seizoen ook Europees al voldoende bewezen."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
13 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden