Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ met Clasie in achtervolging tegen Bodø/Glimt

AZ met Clasie in achtervolging tegen Bodø/Glimt

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag met Jordy Clasie tegen Bodø/Glimt, in de achtste finales van de Conference League. Trainer Pascal Jansen zei weer te kunnen beschikken over de middenvelder, die in de eerste ontmoeting kort voor het begin moest afhaken. Fredrik Midtsjø is nog niet beschikbaar bij de Alkmaarders, die in Noorwegen met 2-1 verloren.

"We moeten hoe dan ook een goal maken, dus we gaan op jacht", zei Jansen in een vooruitblik. "Helaas is dat uitdoelpunt van ons niet meer van extra waarde, zoals dat in het verleden wel het geval was. We moeten daarom in eerste instantie op zoek naar de eerste treffer en zorgen dat we geen schade oplopen. Daarna moeten we het duel nog verder naar ons toetrekken."

Gemakkelijk wordt dat niet, aldus de coach. "We spelen tegen een prima voetballende tegenstander. Maar we hebben gevoeld hoe dat is en hopelijk zijn we er nu beter tegen gewapend. Maar we weten dat het een moeilijke opponent is, dat hebben ze dit seizoen ook Europees al voldoende bewezen."

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

23 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

44 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden