Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ met basisdebutant Sadiq tegen Aston Villa

AZ met basisdebutant Sadiq tegen Aston Villa

ALKMAAR (ANP) - AZ begint om 18.45 uur in het groepsduel in de Conference League met Aston Villa met een debutant in de basis: Ibrahim Sadiq. De 23-jarige Ghanees vervangt voorin de geschorste Mayckel Lahdo. Die kreeg op 5 oktober tegen Legia Warschau de rode kaart.

De 23-jarige Sadiq kwam afgelopen zomer over van het Zweedse BK Häcken en deed tot dusver vijf competitiewedstrijden mee bij AZ. Daarin viel de rechtsbuiten telkens in. Verder wijzigt trainer Pascal Jansen niets aan zijn elftal, dat zaterdag met 3-0 won van sc Heerenveen.

Bij Aston Villa, dat net als AZ op 3 punten staat na twee duels, hebben Diego Carlos en Clément Lenglet centraal achterin een basisplaats. Ook de Belg Youri Tielemans en de Jamaicaan Leon Bailey mogen starten van trainer Unai Emery. Zondag tegen West Ham United begon het viertal nog op de bank. Nicolò Zaniolo, genoemd in een gokschandaal, begint als wissel in Alkmaar.

Meer uit Voetbal

Schuurs na treffer bij rentree: het was alsof ik in een droom zat

ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.

24 minuten geleden
Chery en 'herintreder' Schuurs bezorgen NEC zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.

1 uur geleden
AZ blijft foutloos in Eredivisie na thuiszege op Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.

3 uur geleden
Tottenham Hotspur in tweede duel onderuit tegen Newcastle United

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.

3 uur geleden
Excelsior wint Rotterdamse derby van Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.

5 uur geleden
Liverpool verliest ook punten in tweede competitieduel met Forest

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).

8 uur geleden
Bayern München begint met overtuigende zege aan Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.

1 dag geleden