Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ laat vijf talenten naar A-selectie promoveren

AZ laat vijf talenten naar A-selectie promoveren

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes, Mexx Meerdink, Rome-Jayden Owusu-Oduro en Lewis Schouten maken volgend seizoen deel uit van de A-selectie van AZ. Ook Ernest Poku keert terug in de hoofdmacht van de nummer 4 van de Eredivisie. De vijf talenten wonnen afgelopen seizoen de prestigieuze Youth League met het hoogste jeugdelftal van hun club.

Goes, Meerdink en Poku hebben al hun debuut gemaakt in het eerste elftal. Owusu-Oduro en Schouten zaten op de bank bij een wedstrijd van het eerste elftal, maar zij mochten niet invallen.

"Het zal geen verrassing zijn dat Wouter Goes definitief naar de A-selectie gaat", vertelt directeur voetbalzaken Max Huiberts. "Mexx Meerdink zal voor de meeste mensen ook geen verrassing zijn. Lewis Schouten heeft het afgelopen jaar heel goed gedaan bij Jong AZ en in de Youth League en Rome-Jayden Ouwusu-Oduro heeft bijna het hele seizoen getraind met het eerste elftal. Ook zij verdienen deze promotie en schuiven door naar de A-selectie."

"Ernest Poku heeft al een periode bij de A-selectie gezeten", vervolgt Huiberts. "Door omstandigheden hebben we hem een tijd ook weer bij Jong AZ laten spelen. We dachten dat dit zijn ontwikkeling ten goede zou komen. Hij heeft dat goed opgepakt. Poku heeft een geweldig Youth League-seizoen gespeeld en hij verdient het weer om volledig deel uit te maken van AZ 1."

Meer uit Voetbal

Spurs ondersteunt door zaakwaarnemer bedreigde verdediger Udogie

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.

2 uur geleden
Spaans international Le Normand loopt 'ernstige' knieblessure op

MADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.

2 uur geleden
Oud-international Poortvliet tijdelijk hoofdtrainer FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.

2 uur geleden
Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

15 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

16 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

16 uur geleden