AZ laat verdediger Witry naar Bulgarije gaan
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft afscheid genomen van de Noorse verdediger Aslak Fonn Witry. De 26-jarige Witry, die vorig jaar overkwam van de Zweedse club Djurgardens IF, verhuist naar de Bulgaarse kampioen Ludogorets. Het contract van Witry in Alkmaar liep nog vier jaar door.
De Noor speelde vorig seizoen 28 wedstrijden in de Eredivisie, waarin hij één doelpunt maakte. Hij scoorde bij zijn debuut tegen sc Heerenveen. Dit seizoen liet trainer Pascal Jansen hem twee keer invallen in de competitie.
AZ maakte ook bekend dat aanvaller Myron van Brederode definitief wordt overgeheveld naar de A-selectie. De 19-jarige vleugelspits heeft in de eerste weken van het seizoen een basisplaats afgedwongen en scoorde in de Eredivisie tegen Go Ahead Eagles (2-0).
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
8 uur geleden