Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ laat Gudmundsson naar Genoa vertrekken

AZ laat Gudmundsson naar Genoa vertrekken

ALKMAAR (ANP) - Albert Gudmundsson verruilt AZ per direct voor het Italiaanse Genoa. De IJslander tekent bij de club uit de Serie A een meerjarig contract. Zijn overeenkomst in Alkmaar liep aan het einde van het huidige seizoen af.

Gudmundsson kwam in de zomer van 2018 naar AZ, dat hem overnam van PSV. Daarvoor speelde de spelmaker in de jeugdopleiding van sc Heerenveen en KR Reykjavík. Gudmundsson speelde 101 wedstrijden in het eerste elftal van AZ, waarin hij 24 keer tot scoren kwam.

"Albert heeft zich de laatste jaren ontwikkeld tot een nuttige speler", reageert directeur voetbalzaken Max Huiberts op de website van AZ. "Hij is niet voor niets uitgegroeid tot een vast gezicht in het nationale team van IJsland. Echter gezien zijn in de zomer aflopende contract en dat hij niet een onbetwiste basiskracht meer was, hebben we in overleg met Albert besloten om in te gaan op een voor alle partijen interessante aanbieding uit Italië."

AZ meldt verder dat het Richard Sedláček en Sem Dirks laat vertrekken naar VVV-Venlo. De Tsjechische middenvelder is een contract voor 1,5 jaar overeengekomen. Verdediger Dirks maakt het seizoen af op huurbasis in Limburg.

Meer uit Voetbal

Manchester City verslaat Liverpool na achterstand met 4-1

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League de topper tegen Liverpool op overtuigende wijze gewonnen. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam voor eigen publiek weliswaar op achterstand, maar trok de wedstrijd daarna naar zich toe: 4-1. City, met Nathan Aké in de ploeg, verkleinde de achterstand op koploper Arsenal daardoor tot 5 punten.

11 minuten geleden
Ancelotti gevleid door Brazilië, maar wil contract Real uitdienen

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid voelt zich gevleid door de interesse van de Braziliaanse voetbalbond. De Brazilianen zien in de 63-jarige Italiaan de ideale bondscoach voor de 'Seleção'. "Het klopt dat de Braziliaanse bond me wil hebben, ik vind dat heel mooi en het maakt me enthousiast", zei Ancelotti tijdens zijn vooruitblik op de Spaanse competitiewedstrijd van zondag tegen Real Valladolid. "Maar je moet altijd je contract respecteren en ik wil mijn contract ook uitdienen."

1 uur geleden
Haaland niet fit genoeg voor topper tegen Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Erling Haaland ontbreekt bij Manchester City in de topper tegen Liverpool. De Noorse spits is nog altijd niet volledig hersteld van de liesblessure die hem ook in de afgelopen interlandperiode al aan de kant hield.

2 uur geleden
Olympique Marseille verliest punten tegen Montpellier

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille dreigt verder achterop te raken bij Paris Saint-Germain. de koploper van de Franse voetbalcompetitie. De nummer 2 van de ranglijst kwam in de thuiswedstrijd tegen Montpellier niet verder dan en gelijkspel (1-1).

16 uur geleden
Trainer Schmidt verlengt contract bij Benfica

BENFICA (ANP) - Trainer Roger Schmidt heeft zijn contract bij Benfica verlengd. De Portugese club meldt op de website dat de Duitse coach heeft bijgetekend tot medio 2026.

16 uur geleden
PEC Zwolle verstevigt koppositie van eerste divisie

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft verder afstand genomen van Heracles Almelo in de kampioensrace van de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won de thuiswedstrijd tegen Jong Utrecht (2-0), met dank aan twee treffers van Lennart Thy. Heracles bleef voor eigen publiek tegen Almere City steken op een gelijkspel: 1-1.

16 uur geleden
Italiaanse media: fans van Feyenoord niet welkom in Rome

ROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord zijn op 20 april niet welkom bij de uitwedstrijd tegen AS Roma in kwartfinale van de Europa League. Dat schrijven verschillende Italiaanse media op basis van bronnen bij het ministerie van Binnenlandse Zaken van Italië. AS Roma zou geen tickets aan Nederlanders mogen verkopen.

19 uur geleden