Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ krijgt kansen, maar NEC wint eerder gestaakt duel met 2-1

AZ krijgt kansen, maar NEC wint eerder gestaakt duel met 2-1

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de laatste 5 minuten en 6 seconden van het eerder gestaakte duel met NEC nog enkele kansen gehad, maar niet meer gescoord. Daardoor nam NEC de 3 punten mee naar Nijmegen. De degradatiekandidaat leidde eind oktober met 2-1 in Alkmaar toen NEC-spits Bas Dost in elkaar zakte op het veld. Daarop besloten de twee clubs niet meer verder te spelen.

Bij het slot van de wedstrijd waren bezoekers welkom, maar daar maakte slechts een enkeling gebruik van. Namens NEC waren er nog wel enkele honderden fans naar Alkmaar afgereisd voor de laatste minuten.

Op 29 oktober had Dost zelf fraai voor de openingstreffer gezorgd en was hij de aangever bij de 2-0 van de Deen Magnus Mattsson. Vangelis Pavlidis deed wat terug namens AZ, voordat Dost in elkaar zakte. Daar was een ontstoken hartspier de oorzaak van, zo bleek later.

Extra aanvaller

Bij de hervatting begon AZ met Mexx Meerdink als extra aanvaller, in plaats van de niet fitte Denso Kasius. Meerdink kreeg net als de Deen Jens Odgaard een kans op de gelijkmaker, maar ze misten.

NEC stijgt door de 3 punten van de zestiende naar de twaalfde plek, met 15 punten uit veertien duels. AZ blijft derde staan met 30 punten.

Meer uit Voetbal

Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

1 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

3 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

3 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

3 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

3 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

4 uur geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

4 uur geleden