Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ krijgt hulp van Aston Villa, dat Legia Warschau verslaat

AZ krijgt hulp van Aston Villa, dat Legia Warschau verslaat

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft door een 2-1-overwinning op Legia Warschau de hoop van AZ op Europese overwintering levend gehouden. Als de Alkmaarders op 14 december bij Legia winnen, is de ploeg van trainer Pascal Jansen alsnog door in de Conference League. AZ speelt dan een tussenronde tegen een nummer 3 uit de Europa League.

Aston Villa kwam in Birmingham door toedoen van Moussa Diaby vroeg op voorsprong, maar Ernest Muci herstelde na 20 minuten het evenwicht na geschutter in de defensie van de Engelsen.

Na bijna een uur liet Álex Moreno de supporters op Villa Park opnieuw juichen. De Spaanse linksback maakte bij zijn rentree, na lang blessureleed, zijn eerste doelpunt in dienst van Aston Villa.

Het bleef bij 2-1, waardoor Aston Villa zich kwalificeerde voor de volgende ronde. Legia, dat op 9 punten blijft staan, en AZ, dat na de 1-0-zege op Zrinjski Mostar op 6 punten staat, bepalen onderling wie zich als tweede club plaatst. AZ won eerder het thuisduel met de Polen met 1-0.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Gattuso 'helemaal leeg' na mislopen WK met Italië

ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.

3 uur geleden
Irak ten koste van Bolivia als 48e en laatste naar WK voetbal

MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

8 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

12 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

12 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

12 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

14 uur geleden