AZ in 'interessante clash' zonder Martins Indi en Pavlidis
ALKMAAR (ANP) - AZ neemt het zondag zonder Bruno Martins Indi en Vangelis Pavlidis op tegen FC Twente. De Alkmaarders keerden pas donderdagmiddag tegen uit Slowakije, waar donderdagavond het Oekraïense Dnipro-1 met 1-0 werd verslagen.
"We waren gisteren niet top. Met name in de eerste helft vond ik ons in de eindfase van de aanvallen niet de juiste scherpte hebben zoals we die in de afgelopen periode wel hebben laten zien", aldus Jansen. "Toen we de goal maakten was dat het eerste schot tussen de palen. Dat is eigenlijk heel ongebruikelijk. Maar als je een moeizame wedstrijd speelt, is het zaak dat je naar een resultaat speelt. De volwassenheid van de ploeg heeft dat gisteren wel laten zien."
Drie dagen na het Europese duel wacht AZ al de thuiswedstrijd tegen FC Twente. "Een interessante clash tussen twee ploegen die vorig jaar hebben gestreden onder de traditionele top 3", meent de trainer van de nummer 3 van de Eredivisie. "We kijken er wel naar uit. In eigen huis hebben we vorig seizoen onnodig punten verspeeld. Het was een gelijk opgaand duel met één moment van onachtzaamheid en toen lag de bal bij ons in het mandje. Wat dat betreft hebben we wel wat recht te zetten."
Jansen rekent voorlopig nog niet op zijn Griekse spits Pavlidis. "Hij is vrijdag beoordeeld, dat wachten we nu af. Maar het zal nog even duren voor hij terugkeert."
AZ - FC Twente begint zondag om 16.45 uur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
4 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geleden