Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ in 'interessante clash' zonder Martins Indi en Pavlidis

AZ in 'interessante clash' zonder Martins Indi en Pavlidis

ALKMAAR (ANP) - AZ neemt het zondag zonder Bruno Martins Indi en Vangelis Pavlidis op tegen FC Twente. De Alkmaarders keerden pas donderdagmiddag tegen uit Slowakije, waar donderdagavond het Oekraïense Dnipro-1 met 1-0 werd verslagen.

"We waren gisteren niet top. Met name in de eerste helft vond ik ons in de eindfase van de aanvallen niet de juiste scherpte hebben zoals we die in de afgelopen periode wel hebben laten zien", aldus Jansen. "Toen we de goal maakten was dat het eerste schot tussen de palen. Dat is eigenlijk heel ongebruikelijk. Maar als je een moeizame wedstrijd speelt, is het zaak dat je naar een resultaat speelt. De volwassenheid van de ploeg heeft dat gisteren wel laten zien."

Drie dagen na het Europese duel wacht AZ al de thuiswedstrijd tegen FC Twente. "Een interessante clash tussen twee ploegen die vorig jaar hebben gestreden onder de traditionele top 3", meent de trainer van de nummer 3 van de Eredivisie. "We kijken er wel naar uit. In eigen huis hebben we vorig seizoen onnodig punten verspeeld. Het was een gelijk opgaand duel met één moment van onachtzaamheid en toen lag de bal bij ons in het mandje. Wat dat betreft hebben we wel wat recht te zetten."

Jansen rekent voorlopig nog niet op zijn Griekse spits Pavlidis. "Hij is vrijdag beoordeeld, dat wachten we nu af. Maar het zal nog even duren voor hij terugkeert."

AZ - FC Twente begint zondag om 16.45 uur.

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

1 uur geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

1 uur geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

2 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

2 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

2 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

2 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

3 uur geleden