Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ 'heeft vertrouwen en wil groei doorzetten' tegen PSV

AZ 'heeft vertrouwen en wil groei doorzetten' tegen PSV

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen kijkt met vertrouwen uit naar de uitwedstrijd tegen PSV. Hij is met zijn ploeg al dertien duels op rij ongeslagen en de sfeer bij de Alkmaarse club is volgens Jansen "heel erg goed".

"We willen de groei doorzetten die wij in de afgelopen periode hebben doorgemaakt. We kijken dus enorm uit naar deze wedstrijd en streven ernaar deze keer aan de juiste kant van de streep te staan", aldus Jansen, die eerder dit seizoen in Alkmaar nog met 3-0 verloor van PSV.

AZ begon moeizaam aan het seizoen, maar is bezig aan een opmars. De laatste nederlaag dateert alweer van bijna drie maanden geleden, bij Feyenoord (1-0). "Het gevoel in de groep is heel erg goed. Er is veel vertrouwen in elkaar en ook het vertrouwen dat we de lijn omhoog kunnen doorzetten. Het is aan ons om dat zaterdag weer te laten zien in de wedstrijd", aldus middenvelder Jordy Clasie.

Nieuwe linksback

Jansen kan tegen PSV beschikken over de nieuwe linksback Milos Kerkez, die echter nog niet hoeft te rekenen op een basisplaats. "Het is duidelijk dat Owen Wijndal op dit moment onze absolute nummer 1 is op de linksbackpositie. Milos kan van hem nog veel leren", aldus Jansen. Aanvaller Kamal Sowah, gehuurd van Club Brugge, is nog niet speelgerechtigd.

Bruno Martins Indi is weer fit na een voetblessure en Zakaria Aboukhlal is terug na zijn deelname aan het toernooi om de Afrika Cup met Marokko.

Het duel in Eindhoven begint zaterdag om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

3 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

4 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

4 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

4 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

6 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

8 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

8 uur geleden