AZ haalt uit tegen KV Mechelen
OLIVA (ANP) - AZ heeft op trainingskamp in Spanje een oefenwedstrijd tegen KV Mechelen gewonnen. In de omgeving van Oliva versloeg de Nederlandse nummer 2 de Belgische subtopper met 5-1.
Igor de Camargo opende al snel de score voor de Belgen, door doelman Rody de Boer met een stiftje te verrassen. Calvin Stengs maakte niet veel later na een solo gelijk. Nog voor rust liep AZ uit naar 3-1. Eerst scoorde Dani de Wit met het hoofd, daarna was Oussama Idrissi rechtstreeks uit een hoekschop succesvol.
Na de hervatting liepen de Alkmaarders verder uit. Invaller Ferdy Druijff was goed voor de 4-1 én (uit een strafschop) de 5-1.
AZ vliegt zaterdag terug naar Nederland. De formatie van coach Arne Slot hervat de competitie over een week met de thuiswedstrijd tegen Willem II.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB volgens NAC bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
14 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
13 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
17 uur geleden