AZ haalt Letschert terug naar Nederland
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een mondeling akkoord bereikt met Timo Letschert. De 27-jarige centrale verdediger uit Purmerend was transfervrij en gaat volgens de club in Alkmaar voor drie seizoenen tekenen.
Letschert kwam in Nederland eerder uit voor FC Groningen, Roda JC en FC Utrecht. Daarna stapte hij over naar Sassuolo in de Italiaanse Serie A. In het afgelopen seizoen kwam de Noord-Hollander uit voor Hamburger SV, dat speelt in de tweede Bundesliga van Duitsland.
Thomas Ouwejan gaat AZ juist verlaten. Udinese huurt de linkerverdediger en heeft ook een optie tot koop. De 23-jarige Ouwejan moest bij AZ international Owen Wijndal voor zich dulden en kwam niet veel meer aan spelen toe. Bij AZ heeft hij nog een contract tot de zomer van 2023.
Ouwejan, die de jeugdopleiding van AZ doorliep, kwam tot 110 officiële wedstrijden bij de Alkmaarders. Daarin scoorde hij drie keer.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
24 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
1 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
14 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
16 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
18 uur geleden