AZ haalt Letschert terug naar Nederland
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een mondeling akkoord bereikt met Timo Letschert. De 27-jarige centrale verdediger uit Purmerend was transfervrij en gaat volgens de club in Alkmaar voor drie seizoenen tekenen.
Letschert kwam in Nederland eerder uit voor FC Groningen, Roda JC en FC Utrecht. Daarna stapte hij over naar Sassuolo in de Italiaanse Serie A. In het afgelopen seizoen kwam de Noord-Hollander uit voor Hamburger SV, dat speelt in de tweede Bundesliga van Duitsland.
Thomas Ouwejan gaat AZ juist verlaten. Udinese huurt de linkerverdediger en heeft ook een optie tot koop. De 23-jarige Ouwejan moest bij AZ international Owen Wijndal voor zich dulden en kwam niet veel meer aan spelen toe. Bij AZ heeft hij nog een contract tot de zomer van 2023.
Ouwejan, die de jeugdopleiding van AZ doorliep, kwam tot 110 officiële wedstrijden bij de Alkmaarders. Daarin scoorde hij drie keer.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
1 dag geleden