Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ en Willem II komend seizoen al vroeg Europees in actie

AZ en Willem II komend seizoen al vroeg Europees in actie

NYON (ANP) - AZ begint het nieuwe Europese voetbalseizoen op 25 en 26 augustus met een duel in de tweede voorronde van de Champions League. Op basis van de huidige maatregelen tegen het coronavirus moet de club uit Alkmaar dat duel op vreemde bodem spelen. Het kabinet bekijkt echter later deze maand of er misschien toch nog eerder dan 1 september weer gevoetbald mag worden.

Willem II staat op 17 september al voor een Europees avontuur in de tweede voorronde van de Europa League. De derde voorronde van de Europa League, met PSV als deelnemer, is uitgeschreven voor 24 september. Alle voorronden in de Champions League en Europa League gaan komend seizoen over slechts een duel, om zo tijd te winnen voor het overvolle programma.

Feyenoord is zeker van een plaats in de groepsfase van de Europa League, die op 24 oktober van start gaat. Ajax hoopt op 22 of 23 oktober in de groepsfase van de Champions League uit te komen. Dat mag alleen als de winnaar van de huidige editie van de Champions League zich in eigen land ook weer plaatst voor de koningsklasse van het Europese clubvoetbal.

Als dat niet het geval is, begint Ajax in de play-offs van de voorronden van de Champions League die op 22/23 september en 29/30 september wel over twee duels gaan.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

1 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

5 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

6 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

21 uur geleden