Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ door naar groepsfase Conference League

AZ door naar groepsfase Conference League

BARCELOS (ANP) - AZ heeft zich probleemloos geplaatst voor de groepsfase van de Conference League. De formatie van coach Pascal Jansen won ook de tweede wedstrijd in de play-offs van Gil Vicente. In Portugal deed AZ dat met 1-2. In eigen huis had AZ al met 4-0 gewonnen.

AZ behoefde zich niet bovenmatig in te spannen en deed dat ook niet. De formatie wachtte geduldig op de kansen, die kwamen als er enigszins op werd aangedrongen. Gil Vicente leek verder geen enkele hoop op een goed resultaat te koesteren.

Na een uur kwamen de Alkmaarders op voorsprong. Håkon Evjen maakte de openingstreffer. De Noor scoorde na een steekballetje van Vangelis Pavlidis. Enkele minuten later liep AZ verder uit. Tijjani Reijnders was daarvoor verantwoordelijk, door de bal uit een moeilijke hoek toch nog langs doelman Brian Araújo te krijgen.

Voor rust had AZ ook al de nodige mogelijkheden gehad. In de eerste minuten al raakte Dani de Wit de paal. Dat overkwam na een half uur ook Pavlidis, nadat de Griek zich eerst langs drie tegenstanders had geworsteld.

In de slotfase scoorde Juan Boselli nog voor de thuisclub, na matig ingrijpen van de verdediging van AZ. De speler was kort later ook nog dichtbij de gelijkmaker, maar nu greep doelman Hobie Verhulst goed in.

Meer uit Voetbal

Voetbalclub De Graafschap wil vrouwenelftal in seizoen 2024-2025

DOETINCHEM (ANP) - Voetbalclub De Graafschap heeft de intentie om met ingang van het seizoen 2024-2025 met een elftal toe te treden tot de eerste divisie voor vrouwen, het tweede niveau in Nederland. De club uit Doetinchem is van plan om dit samen te organiseren met Meiden Vrouwen Voetbal Achterhoek (MVVA), waarmee De Graafschap al enige tijd samenwerkt.

7 minuten geleden
Beuker nieuwe directeur voetbal van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Marijn Beuker gaat vanaf 1 december aan de slag als directeur voetbal van Ajax. Hij heeft overeenstemming bereikt over een contract tot 1 juli 2028, zo meldt de club uit Amsterdam.

1 uur geleden
PSV wacht precies zestien jaar op uitzege in hoofdtoernooi CL

SEVILLA (ANP) - PSV hoopt in Sevilla voor het eerst in zestien jaar weer een uitwedstrijd te winnen in het hoofdtoernooi van de Champions League. De laatste keer dat dat lukte was op 27 november 2007, bij CSKA Moskou: 0-1. De Peruviaan Jefferson Farfán, die inmiddels 39 jaar is, maakte toen het doelpunt.

1 uur geleden
Quintana maakt comeback voor Movistar in Ronde van Valencia

BOGOTA (ANP) - Nairo Quintana start zijn wielerseizoen bij zijn comeback in het peloton volgend jaar op 31 januari in de Ronde van Valencia. Dat maakte de 33-jarige Colombiaanse klimmer bekend in een interview met een Colombiaanse radiozender.

1 uur geleden
Nummer 11 van Frankrijk Nantes ontslaat trainer Aristouy

NANTES (ANP) - De Franse voetbalclub Nantes heeft trainer Pierre Aristouy ontslagen na een reeks slechte resultaten. Nantes, dat slechts 1 punt pakte in de laatste vier duels, is de nummer 11 van de Franse competitie.

4 uur geleden
Feyenoord heeft Reijnen binnen als vervanger van Pusic

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Etiënne Reijnen binnengehaald als de vervanger van de vertrokken assistent-trainer Marino Pusic. De 36-jarige Reijnen krijgt bij de regerend landskampioen de titel 'Analist & Adviseur technische staf van het eerste elftal'.

4 uur geleden
Ajax met Brobbey en zonder Sutalo en Vos naar Marseille

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Brian Brobbey en zonder Josip Sutalo afgereisd naar Frankrijk voor het duel met Olympique Marseille in de Europa League. Ook middenvelder Silvano Vos is er niet bij. De selectie van trainer John van 't Schip bestaat uit 23 spelers.

5 uur geleden