Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ door naar groepsfase Conference League

AZ door naar groepsfase Conference League

BARCELOS (ANP) - AZ heeft zich probleemloos geplaatst voor de groepsfase van de Conference League. De formatie van coach Pascal Jansen won ook de tweede wedstrijd in de play-offs van Gil Vicente. In Portugal deed AZ dat met 1-2. In eigen huis had AZ al met 4-0 gewonnen.

AZ behoefde zich niet bovenmatig in te spannen en deed dat ook niet. De formatie wachtte geduldig op de kansen, die kwamen als er enigszins op werd aangedrongen. Gil Vicente leek verder geen enkele hoop op een goed resultaat te koesteren.

Na een uur kwamen de Alkmaarders op voorsprong. Håkon Evjen maakte de openingstreffer. De Noor scoorde na een steekballetje van Vangelis Pavlidis. Enkele minuten later liep AZ verder uit. Tijjani Reijnders was daarvoor verantwoordelijk, door de bal uit een moeilijke hoek toch nog langs doelman Brian Araújo te krijgen.

Voor rust had AZ ook al de nodige mogelijkheden gehad. In de eerste minuten al raakte Dani de Wit de paal. Dat overkwam na een half uur ook Pavlidis, nadat de Griek zich eerst langs drie tegenstanders had geworsteld.

In de slotfase scoorde Juan Boselli nog voor de thuisclub, na matig ingrijpen van de verdediging van AZ. De speler was kort later ook nog dichtbij de gelijkmaker, maar nu greep doelman Hobie Verhulst goed in.

Meer uit Voetbal

Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

12 minuten geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

2 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

11 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

11 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

11 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

12 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

13 uur geleden