Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-doelman Ryan met Australië uitgeschakeld in Azië Cup

AZ-doelman Ryan met Australië uitgeschakeld in Azië Cup

AL WAKRAH (ANP) - AZ-doelman Mathew Ryan heeft met Australië de halve finales van de Azië Cup maar net gemist. Zuid-Korea dwong pas diep in blessuretijd een verlenging af (1-1) en daarin maakte Son Heung-min (Tottenham Hotspur) het winnende doelpunt: 2-1.

Craig Goodwin, die een verleden heeft bij Sparta Rotterdam, zorgde vlak voor rust met een rake volley voor de voorsprong. Zuid-Korea leek geslagen, maar Hwang Hee-chan benutte in de slotminuten een strafschop, waarbij Ryan nog wel in de goede hoek zat. Son liet de Zuid-Koreanen daarna opnieuw juichen. Bij Australië kreeg Aiden O'Neill kort daarop na een forse tackle de rode kaart, na een ingreep van de VAR.

Eerder op de dag wist Jordanië zich al te plaatsen voor de halve finales door met 1-0 te winnen van Tadzjikistan. Jordanië speelt nu tegen Zuid-Korea. Zaterdag staan de andere twee kwartfinales op het programma. Iran neemt het dan op tegen Japan en titelverdediger Qatar treft Azerbeidzjan.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

1 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

1 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

2 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

2 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

4 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

4 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

4 uur geleden