
AZ-doelman Ryan hoopt dat ervaring van pas komt tegen West Ham
LONDEN (ANP) - Doelman Mathew Ryan hoopt dat hij de veelal jonge spelers van AZ kan helpen richting de halve finale van de Conference League, donderdag tegen West Ham United. De 31-jarige Australiër is, samen met de even oude Jordy Clasie, een van de weinige ervaren spelers in de selectie. Bovendien speelde hij meerdere seizoenen in de Premier League, voor Brighton & Hove Albion en Arsenal.
"Ik zie dit niet als een aparte wedstrijd. Elke wedstrijd is belangrijk. Het spelletje blijft hetzelfde. Ik praat geregeld met spelers op individueel niveau. Zij kunnen dingen van mij leren en ik ook weer van hen", zei Ryan woensdag in het Olympisch Stadion, kort voordat AZ aan de afsluitende training begon. "Ik heb vertrouwen in ons plan. Als we ons gebruikelijke niveau halen, hebben we een grote kans de wedstrijd te winnen."
West Ham United staat in de Premier League op de vijftiende plek. AZ is de nummer 4 van de Eredivisie. Ryan vindt het weinig nut hebben om een van de teams als favoriet aan te wijzen. "Ik ga het veld op en doe de dingen die de coach van mij vraagt. Ik doe mijn best. Dan zien we vanzelf wel wat het resultaat wordt."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.
13 uur geleden