AZ-doelman Bizot vertrekt naar Franse club Stade Brest
ALKMAAR (ANP) - Marco Bizot vertrekt bij AZ. De 30-jarige doelman gaat aan de slag bij Stade Brest, dat afgelopen seizoen als zeventiende eindigde en zich net wist te handhaven op het hoogste niveau in Frankrijk.
"Vandaag begint er een nieuw avontuur voor mij en mijn gezin in Frankrijk. Daarom dit bericht aan iedereen met een AZ-hart. Afgelopen vier jaar heb ik me als een van jullie gevoeld. Ik wil jullie allemaal bedanken voor de bijzondere momenten die jullie mij gegeven hebben in mijn AZ-tijd", schrijft Bizot op zijn Instagrampagina.
Bizot was vier seizoenen lang de eerste keeper bij AZ. Bij het voorbije EK was de in Hoorn geboren doelman de derde keuze achter Maarten Stekelenburg en Tim Krul.
Vorige maand hoopte Bizot de overstap te maken naar Olympiakos Piraeus, maar de Griekse topclub koos voor de Tsjech Tomas Vaclik.
AZ-aanvaller Calvin Stengs maakte onlangs de overstap naar OGC Nice en ook Myron Boadu lijkt naar Frankrijk te gaan. De aanvaller is nagenoeg rond met AS Monaco. Aanvoerder Teun Koopmeiners en linkerverdediger Owen Wijndal hopen AZ deze transferperiode ook nog te verlaten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geleden