
AZ contracteert vleugelaanvaller Baars
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de 19-jarige vleugelaanvaller Millen Baars gecontracteerd. De tiener, die tot voor kort bij Manchester United speelde, ligt tot 2022 vast in Alkmaar.
Baars maakte in het verleden onderdeel uit van de jeugdopleiding van Ajax, waarna hij in 2017 naar United vertrok. Als speler van de Engelse topclub maakte hij zijn debuut in Oranje onder 19.
Tijdens een stageperiode in Alkmaar heeft Baars een goede indruk achtergelaten. Hij begint volgend seizoen bij Jong AZ, dat uitkomt in de eerste divisie. "In de eerst divisie speel je tegen oudere en ervaren voetballers. Dat is heel anders dan bij jeugdvoetbal. Voor je eigen ontwikkeling is het goed te kunnen wennen aan het mannenvoetbal. Dat maakt de stap naar de eredivisie uiteindelijk gemakkelijker. Ik hoop het team zo goed mogelijk te helpen en in de toekomst te kunnen aansluiten bij AZ 1", zei Baars.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
23 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Feyenoord heeft zich een week voor de topper in de Eredivisie tegen PSV niet bovenmatig hoeven in te spannen. De Rotterdammers lieten hekkensluiter Heracles Almelo kansloos (0-7) en beginnen de ontmoeting met de regerend kampioen in De Kuip daardoor met een voorsprong van 3 punten.
4 uur geleden