Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-coach Martens probeert zich af te sluiten voor pessimisme

AZ-coach Martens probeert zich af te sluiten voor pessimisme

ZEIST (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens probeert zich in aanloop naar de bekerfinale af te sluiten voor de negatieve en pessimistische geluiden. Veel Alkmaarse supporters geloven er na een slechte reeks niet in dat hun club maandag Go Ahead Eagles verslaat. AZ won in de Eredivisie eind februari voor het laatst en behaalde de laatste zes duels maar 3 punten.

"Het lukt ons de laatste tijd in de Eredivisie wat minder. Een aantal dingen moeten weer onze kant op gaan vallen. Dat gaan we maandag proberen. We moeten veel energie en passie uitstralen", aldus Martens op het hoofdkantoor van de KNVB in Zeist.

AZ traint zondag op verzoek van supporters in het stadion in plaats van op het trainingscomplex in Wijdewormer. "Blijkbaar is toch niet iedereen pessimistisch", zei Martens gevat. "Tot voor kort waren mensen heel enthousiast over bepaalde prestaties van ons. In de ArenA tegen Ajax hadden we vorige maand een team dat fijn is om naar te kijken."

Eerdere finales

Martens is dit seizoen onder de indruk van Go Ahead Eagles. "Ik heb veel respect voor de prestaties die zij hebben geleverd", zei de Belg, die in 2013 als speler met AZ de beker won maar in de finale niet mee kon spelen. "Toch herinner ik het mij vooral als een heel bijzondere dag."

Aanvoerder Bruno Martins Indi speelde met FC Porto ook al eens een bekerfinale. "Die won ik helaas niet", vertelde hij. "Het is niet iedereen gegeven een finale te spelen. Je merkt dat het wel iets groots is en dat het dichterbij begint te komen. De slechte resultaten van de laatste tijd zeggen voor een finale niet zoveel. We zullen er maandag staan."

Meer uit Voetbal

Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

3 uur geleden
Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

12 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

12 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

13 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

14 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

14 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

14 uur geleden