Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-coach Jansen ziet nog verbeterpunten in tweede helft

AZ-coach Jansen ziet nog verbeterpunten in tweede helft

ALKMAAR (ANP) - AZ-coach Pascal Jansen was tevreden over de eerste helft van zijn ploeg, maar zag genoeg verbeterpunten in het laatste half uur van de met 2-0-gewonnen wedstrijd tegen Sparta. "Daar moeten we lessen uit trekken, maar we moeten vooral ook goed kijken wat we het eerste uur behoorlijk hebben gedaan", zei de trainer bij ESPN. AZ blijft door de zege net als PSV en FC Twente na vier duels zonder puntenverlies.

"We begonnen niet goed en gaven meteen een corner weg", zei Jansen. "Maar daarna hadden we het onder controle. We maakten twee prima doelpunten en hadden veel dreiging. Het eerste kwartier na rust was oké, het laatste half uur was niet goed."

Jansen vond vooral dat zijn spelers na rust nog een of twee keer hadden moeten scoren. "Dan is zo'n wedstrijd ook klaar. Nu komt Sparta dichter bij ons doel en geven we nog een levensgrote kans weg", wees hij op de kopbal van Tobias Lauritsen in de tweede helft.

AZ-middenvelder Sven Mijnans, begin vorig seizoen nog ploeggenoot van Lauritsen in Rotterdam, was ook verbaasd dat de Noor niet scoorde. "Het is dat hij die bal mist, anders wordt het nog een lastige pot. De tweede helft van ons moest een stuk beter."

Meer uit Voetbal

Hoofdcoach Meuwly: slechtst georganiseerde WK atletiek ooit

TOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.

11 minuten geleden
Gloukh verwelkomt eerste doelpunt als speler Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Oscar Gloukh was zondag blij dat hij zijn waarde voor Ajax eindelijk kon bewijzen. De Israëliër maakte in de 88e minuut van de uitwedstrijd tegen PSV gelijk: 2-2.

21 minuten geleden
PSV en Ajax spelen in duel vol fouten en kansen met 2-2 gelijk

EINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. In een duel waarin bij beide elftallen veel misging en er na rust veel kansen te noteren vielen, scoorden PSV en Ajax allebei twee keer: 2-2. Koploper Feyenoord kan later op zondag profiteren van het gelijkspel.

30 minuten geleden
Heerenveen boekt tegen NEC eerste zege van het seizoen

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de thuiswedstrijd tegen NEC benut om de eerste overwinning van het seizoen te boeken. De ploeg van trainer Robin Veldman won met 3-2 en klom daardoor naar de vijftiende plaats in de Eredivisie.

34 minuten geleden
Topper tussen PSV en Ajax eindigt onbeslist: 2-2

EINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV en Ajax scoorden in een duel, waarbij bij beide elftallen veel fout ging, allebei twee keer: 2-2.

36 minuten geleden
Van Bommel valt bij PSV uit met op het oog zware knieblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ruben van Bommel heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Ajax een op het oog zware knieblessure opgelopen. De linkeraanvaller verstapte zich toen hij de bal wilde veroveren en ging daarna naar de grond. Van Bommel schreeuwde het uit van de pijn en verliet met behulp van twee verzorgers het veld. Dennis Man kwam als vervanger in het veld.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles in derby te sterk voor PEC Zwolle: 0-2

ZWOLLE (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de tweede overwinning van het seizoen geboekt in de Eredivisie. Dat deed de ploeg in de altijd beladen derby in Zwolle tegen PEC. Milan Smit besliste het duel met twee treffers in de slotfase: 0-2.

3 uur geleden