Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-coach Jansen wil zich niet laten verrassen bij FC Groningen

AZ-coach Jansen wil zich niet laten verrassen bij FC Groningen

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen wil de ongeslagen reeks in de Eredivisie ook tegen FC Groningen volhouden. De Alkmaarders hebben voor het duel in Groningen zaterdag aanvaller Jesper Karlsson terug.

AZ is als enige ploeg nog ongeslagen in het huidige Eredivisie-seizoen. De ploeg van Jansen won vijf keer en speelde twee keer gelijk. De Alkmaarders hebben met 17 punten 1 punt minder dan PSV en Ajax.

Tegenstander FC Groningen staat twaalfde met 8 punten. "Verdedigend zijn ze redelijk stabiel, maar ze boeken wisselende resultaten", keek Jansen vooruit. "We hebben ze goed in kaart gebracht en we zijn goed voorbereid."

Karlsson doet sinds vorige week weer mee met de groepstraining. De 24-jarige Zweed zit tegen FC Groningen voor het eerst weer bij de selectie. "Hij heeft hard gewerkt. Ik heb hem van dichtbij gevolgd op de momenten dat hij weer hier was", zei Jansen. "Hij heeft zich helemaal de blubber gewerkt. Jesper is heel hongerig en gretig om de ploeg te versterken."

Jansen kan behalve over de geblesseerde Bruno Martins Indi ook nog langere tijd niet beschikken over aanvallers Vangelis Pavlidis en Håkon Evjen. "Håkon mag binnenkort uit zijn spalk en ook Pavlidis heeft geen loopgips meer. Wat dat betreft gaat het voorspoedig. Als alles goed loopt zouden ze voor het WK nog kunnen terugkeren, maar ik houd rekening met het slechte scenario dat ze pas na het WK weer beschikbaar zijn."

Meer uit Voetbal

Rvc: bestuur Volendam moet weg omdat toekomst club in gevaar is

VOLENDAM (ANP) - Voorzitter Jan Smit en het voltallige bestuur moeten opstappen omdat het voortbestaan van FC Volendam in gevaar is. In een verklaring stelt de raad van commissarissen dat de Eredivisieclub op dit moment een negatief eigen vermogen heeft van 3 miljoen euro en dat er voor het lopende seizoen een tekort van 2,3 miljoen euro wordt verwacht.

12 minuten geleden
Knieoperatie voor Ajax-doelman Pasveer

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan de komende tijd nog niet beschikken over Remko Pasveer. De 40-jarige doelman wordt vrijdag geopereerd aan zijn linkerknie, meldde Ajax dinsdag. De Amsterdamse club hoopt dat Pasveer na de winterstop weer kan aansluiten bij de selectie.

26 minuten geleden
Van Bommel wint weer niet met Antwerp in Champions League

HAMBURG (ANP) - Antwerp heeft zijn vijfde nederlaag geleden in de Champions League. De ploeg van coach Mark van Bommel, regerend kampioen van België, verloor in Hamburg met 1-0 van Sjachtar Donetsk.

52 minuten geleden
Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord

ROME (ANP) - Lazio heeft in de Champions League-groep van Feyenoord een 2-0-overwinning geboekt op Celtic. Na de zege van de Italianen mag Feyenoord later op dinsdag niet verliezen van Atlético Madrid, willen de Rotterdammers kans blijven maken op overwintering op het hoogste Europese niveau. Invaller Ciro Immobile maakte in de slotfase beide treffers voor Lazio.

58 minuten geleden
Feyenoord start met rechtsbuiten Minteh tegen Atlético Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Yankuba Minteh begint met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League. De rechtsbuiten vormt een voorhoede met Santiago Giménez en Igor Paixão in De Kuip.

1 uur geleden
Arsenal weken zonder Vieira na liesoperatie

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal kan de komende weken geen beroep doen op middenvelder Fábio Vieira. De 23-jarige Portugees heeft een liesoperatie ondergaan, meldde trainer Mikel Arteta een dag voor het Champions League-duel met RC Lens van woensdag. Arsenal speelt over twee weken de laatste groepswedstrijd tegen PSV in Eindhoven.

1 uur geleden
Bosz kent crisissituatie bij Sevilla: zij moeten, wij willen

SEVILLA (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vindt het niet nadelig dat Sevilla, woensdag tegenstander in de groepsfase van de Champions League, zich in een crisissituatie bevindt. "Zij moeten, wij willen", sprak de coach op de afsluitende persconferentie.

2 uur geleden