Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-coach Jansen: de ploeg staat er goed op

AZ-coach Jansen: de ploeg staat er goed op

ALKMAAR (ANP) - AZ-coach Pascal Jansen is niet van plan om voor de thuiswedstrijd donderdagavond tegen het Roemeense CFR Cluj in de Conference League veel te gaan sleutelen aan zijn elftal. "We hebben een behoorlijke periode en de ploeg staat er goed op. Dus de kans is aanwezig dat we ons basisteam niet wijzigen", liet hij weten.

AZ leidt in groep D met 7 punten en Cluj staat laatste met 1 punt. Jansen rekent op krachtig verzet van de Roemeense kampioen. "Cluj vecht voor zijn laatste kans", zei hij. "Ze staan er niet best voor in de poule, maar het is wel een heel taaie tegenstander. We spelen tegen de nummer 1 van Roemenië en die competitie is fysiek en hard. Ook de gemiddelde leeftijd van die ploeg ligt hoger. Deze wedstrijd is voor ons dus uitermate interessant om te spelen. Ik verwacht dat zij er alles aan gaan doen om het ons onmogelijk te maken."

Het bij vlagen grimmige duel vorige maand in Roemenië wonnen de Alkmaarders met 1-0 dankzij een treffer van Jesper Karlsson. "Het was geen makkelijke wedstrijd", blikte aanvoerder Owen Wijndal terug. "We begonnen goed in Roemenië. Dat zakte een beetje weg en daardoor riepen we het over onszelf af, dat we onnodig kansen tegen kregen. Het liefst win je met mooi voetbal. Dat is de bedoeling. Maar als dat niet kan, is het belangrijk dat we saai of zakelijk winnen. Ik hoop dat we donderdag heel goed voetballen, veel kansen creëren en een mooie overwinning behalen."

Meer uit Voetbal

De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

42 minuten geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

43 minuten geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

15 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

15 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

16 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

16 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

16 uur geleden