Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-coach Jansen blij dat het eindelijk 'om het echie' gaat

AZ-coach Jansen blij dat het eindelijk 'om het echie' gaat

ALKMAAR (ANP) - Pascal Jansen, de trainer van AZ, is blij dat zijn ploeg zaterdag aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie gaat beginnen. "Het was een lange voorbereiding, maar wel uitgekiend. We hebben veel wedstrijden gespeeld en eigenlijk alles aangeraakt wat we wilden aanraken. Zaterdag gaat het om het echie", aldus Jansen na de laatste training van zijn selectie voor de eerste competitiewedstrijd van het seizoen voor de club, in Waalwijk tegen RKC.

AZ is volgens Jansen klaar voor de seizoenstart. "We moeten waken voor onderschatting. RKC heeft het afgelopen seizoen wat lastiger gehad, maar het begint nu allemaal opnieuw. We zullen het weer moeten verdienen. RKC is een goed voetballende ploeg met een goede spelopvatting."

"Ze proberen verzorgd voetbal te spelen, zoals we RKC al jaren kennen. Ze hebben wat nieuwe spelers erbij, waaronder Alexander Büttner waar ik mee heb samengewerkt. Iliass Bel Hassani is bij RKC neergestreken, Michiel Kramer hebben ze onlangs ook aangetrokken. Aardig wat spelers, dus aan ons de taak om te zorgen dat het zaterdag onze kant op valt," aldus Jansen

Omdat international Owen Wijndal nog altijd geblesseerd is aan zijn lies, speelt Thijs Oosting in zijn plaats. De verdediger treft in het Mandemakers Stadion zijn vader Joseph, die trainer van RKC is. "Thijs gaat spelen. Hij heeft het goed gedaan als linksback in de voorbereiding", aldus Jansen, die verder kan beschikken over een nagenoeg fitte selectie.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 minuten geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

3 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

3 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

6 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

8 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

9 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

10 uur geleden