Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-coach Jansen blij dat het eindelijk 'om het echie' gaat

AZ-coach Jansen blij dat het eindelijk 'om het echie' gaat

ALKMAAR (ANP) - Pascal Jansen, de trainer van AZ, is blij dat zijn ploeg zaterdag aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie gaat beginnen. "Het was een lange voorbereiding, maar wel uitgekiend. We hebben veel wedstrijden gespeeld en eigenlijk alles aangeraakt wat we wilden aanraken. Zaterdag gaat het om het echie", aldus Jansen na de laatste training van zijn selectie voor de eerste competitiewedstrijd van het seizoen voor de club, in Waalwijk tegen RKC.

AZ is volgens Jansen klaar voor de seizoenstart. "We moeten waken voor onderschatting. RKC heeft het afgelopen seizoen wat lastiger gehad, maar het begint nu allemaal opnieuw. We zullen het weer moeten verdienen. RKC is een goed voetballende ploeg met een goede spelopvatting."

"Ze proberen verzorgd voetbal te spelen, zoals we RKC al jaren kennen. Ze hebben wat nieuwe spelers erbij, waaronder Alexander Büttner waar ik mee heb samengewerkt. Iliass Bel Hassani is bij RKC neergestreken, Michiel Kramer hebben ze onlangs ook aangetrokken. Aardig wat spelers, dus aan ons de taak om te zorgen dat het zaterdag onze kant op valt," aldus Jansen

Omdat international Owen Wijndal nog altijd geblesseerd is aan zijn lies, speelt Thijs Oosting in zijn plaats. De verdediger treft in het Mandemakers Stadion zijn vader Joseph, die trainer van RKC is. "Thijs gaat spelen. Hij heeft het goed gedaan als linksback in de voorbereiding", aldus Jansen, die verder kan beschikken over een nagenoeg fitte selectie.

Meer uit Voetbal

Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

27 minuten geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

10 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

12 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

15 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

15 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

17 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

17 uur geleden