Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ boekt moeizame zege op Heracles Almelo

AZ boekt moeizame zege op Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft drie dagen na het gelijkspel tegen Galatasaray (1-1) in de Europa League een moeizame zege geboekt op Heracles Almelo. De formatie van Maarten Martens won in Alkmaar met 1-0 door een late treffer van invaller Mayckel Lahdo.

AZ leek in de eerste helft nog last te hebben van de intensieve wedstrijd tegen de koploper van Turkije. Jizz Hornkamp kreeg in de tweede minuut al een goede kopkans om Heracles op voorsprong te zetten. De aanvaller was voor rust nog een aantal keren gevaarlijk. Ook Luka Kulenovic liet een mogelijkheid liggen om de bezoekers op voorsprong te zetten. Aan de andere kant van het veld waren Mexx Meerdink en Ruben van Bommel dreigend.

AZ was na rust wel de bovenliggende ploeg, maar Alexandre Penetra, Sven Mijnans en Peer Koopmeiners verzuimden de score te openen. Van Bommel en invaller Lahdo waren daarna dicht bij de 1-0, voordat de Zweed in de laatste minuut alsnog trefzeker was. Lahdo scoorde met een schuiver vanaf de rand van het strafschopgebied.

AZ staat na veertien wedstrijden op de zesde plaats met 23 punten. Heracles blijft vijftiende met 13 punten.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

2 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

3 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

4 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

4 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

19 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

19 uur geleden