Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ blijft op 1-1 steken tegen PEC Zwolle na snel rood Stengs

AZ blijft op 1-1 steken tegen PEC Zwolle na snel rood Stengs

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een punt genoegen moeten nemen in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe eredivisieseizoen. Het enerverende thuisduel met PEC Zwolle eindigde in 1-1. Clint Leemans opende in de 38e minuut de score namens de bezoekers met een fraaie uithaal. Myron Boadu bracht in de 68e minuut de gelijkmaker op zijn naam.

AZ speelde vanaf de zeventiende minuut met tien man na een rode kaart voor aanvaller Calvin Stengs, die met gestrekt been inging op een tegenstander. Later in de wedstrijd kwamen Dean Huiberts en Bram van Polen aan Zwolse kant goed weg na harde charges. Ploeggenoot Thomas Lam moest in de 83e minuut nog wel vertrekken wegens een natrappende beweging.

Het zwaar bevochten puntje zorgde nauwelijks voor enige opluchting bij AZ. Amper vier dagen na de uitschakeling in de derde voorronde van de Champions League door Dinamo Kiev had trainer Arne Slot een zege goed kunnen gebruiken. Ook het Alkmaarse slotoffensief bood echter geen soelaas.

Meer uit Voetbal

Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

2 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

7 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

7 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

10 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

11 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

14 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

17 uur geleden