AZ bij winst naar Noorwegen in play-offs Conference League
BERGEN (ANP) - Als AZ donderdagavond weet af te rekenen met Santa Coloma nemen de Alkmaarders het in de play-offs van de Conference League op tegen SK Brann. De Noorse club won voor eigen publiek in Bergen de return tegen FC Arouca met 3-1 en werkte daarmee de 2-1-nederlaag van vorige week in Portugal weg.
De ploeg van trainer Eirik Horneland scoorde drie keer in de eerste helft. FC Arouca deed kort na rust wel iets terug, maar wist er geen verlenging uit te slepen.
AZ begon om 20.45 uur aan de return tegen Santa Coloma. De ploeg van trainer Pascal Jansen won vorige week in Andorra het eerste duel met 1-0.
De Alkmaarse club bereikte vorig seizoen via de voorrondes het hoofdtoernooi van de Conference League en wist daarin zelfs door te dringen tot de halve finales. West Ham United bleek daarin te sterk en won vervolgens het toernooi.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
41 minuten geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
18 uur geleden